Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Abu Garcia Wędki Fantasista Beast Spinning Cena już od 980.00 zł Pokaż produkty

Fantasista Beast skierowana jest na większe gatunki słodkowodne jak np. szczupaki. Seria ta charakteryzuje się precyzją wykonania, mocą i trwałością wędzisk. Inżynierowie przy projektowaniu wykorzystywali wysokiej jakości komponenty i nowoczesne techniki, aby ta seria wędzisk była lekka, bardzo delikatna i o potężnej mocy. - 4-osiowa konstrukcja węgla zapewnia wzrost wytrzymałości i trwałości - Zintegrowany Ferrule Design (IFD) pozwala na dwu-częściową konstrukcję z siłą jedno-częściowego blanku - przelotki Fuji® Alconite - uchwyt na kołowrotek Fuji®
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
30.00 zł     41.00 zł
Daiwa Kołowrotki Certate LT
Nowość 2020!
Promocja!
1825.00 zł     1925.00 zł
Mandula Chełm Hand Made
8.60 zł     13.30 zł
10.00 zł     16.00 zł
Perch'ik
10.00 zł     16.00 zł
Mandula Chełm Hand Made
9.80 zł     15.00 zł
38.00 zł     54.00 zł
15.50 zł     25.00 zł

Wędki Fantasista Beast Spinning

Fantasista Beast skierowana jest na większe gatunki słodkowodne jak np. szczupaki.
Seria ta charakteryzuje się precyzją wykonania, mocą i trwałością wędzisk.
Inżynierowie przy projektowaniu wykorzystywali wysokiej jakości komponenty i nowoczesne techniki, aby ta seria wędzisk była lekka, bardzo delikatna i o potężnej mocy.

- 4-osiowa konstrukcja węgla zapewnia wzrost wytrzymałości i trwałości
- Zintegrowany Ferrule Design (IFD) pozwala na dwu-częściową konstrukcję z siłą jedno-częściowego blanku
- przelotki Fuji® Alconite
- uchwyt na kołowrotek Fuji®
Abu Garcia
Abu Garcia
Przez 60 poprzednich lat, wędkarze z całego świata ufali firmie Abu Garcia jeśli chodzi o wędki i kołowrotki. Zaufanie zwiększało się z roku na rok i dzieje się tak cały czas. Nauczyło nas to, by nie poprzestawać na tym co jest, a ciągle zmieniać i unowocześniać sprzęt. Ważne dla nas jest również trzymanie się tradycji. Są serie, których nie przestaniemy produkować. Są sprzęty, których nie będziemy zmieniać, ponieważ takie jakie są, są najlepsze. To do nich się wędkarze przywiązali. Dla nas serie te, to królowe i królowie wędkarskiego rynku. Jednak ciągle powstają nowe modele, nowe technologie wprowadzamy na rynek co roku. Nasze laboratoria stale czuwają nad tym co dzieje się w świecie techniki i ulepszają materiały i mechanizmy. Zaufajcie nam, a nie będziecie sami. Zaufajcie nam, a zyskacie przyjazny sprzęt.
E-Katalog
Ostatnie komentarze
Aby dodać opinię, musisz się zalogować.