Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Abu Garcia Wędki Svartzonker X Spinning Cena już od 356.00 zł Pokaż produkty

Zupełnie nowa seria wędek szczupakowych i zestawów Abu Garcia Svartzonker X została stworzona w ścisłej współpracy z legendarnym szwedzkim łowcą drapieżników Claesem „Svartzonker” Claessonem. Wygląd wędki, akcja blanku i komponenty zostały dopasowane tak, aby pasowały do potrzeb i gustu Svartzonkera jako wymagającego łowcy szczupaków. Wędki Svartzonker X dostępne są w wersji castingowej i spinningowej. Dostępna wersja combo ze sprawdzonymi kołowrotkami Revo-X. Te wędki pokazują, że świetna jakość nie musi być wyjątkowo droga! • Mocny, ale wrażliwy blank węglowy 30T • Przelotki Seaguide Atlas Performance XBG • Projekt Claesa „Svartzonkera” Claessona • Odważny i ostry pomarańczowy wzór • Uchwyt kołowrotka Seaguide XCES
Opublikuj:
Polecane produkty
Cena od 645.00 zł
Promocje wg kategorii
Perch'ik
10.00 zł     16.00 zł
30.00 zł     40.00 zł
7.50 zł     14.00 zł
Microbait Tomasz Szadkowski
20.00 zł     30.50 zł

Wędki Svartzonker X Spinning

Zupełnie nowa seria wędek szczupakowych i zestawów Abu Garcia Svartzonker X została stworzona w ścisłej współpracy z legendarnym szwedzkim łowcą drapieżników Claesem „Svartzonker” Claessonem.
Wygląd wędki, akcja blanku i komponenty zostały dopasowane tak, aby pasowały do potrzeb i gustu Svartzonkera jako wymagającego łowcy szczupaków.
Wędki Svartzonker X dostępne są w wersji castingowej i spinningowej. Dostępna wersja combo ze sprawdzonymi kołowrotkami Revo-X. Te wędki pokazują, że świetna jakość nie musi być wyjątkowo droga!

• Mocny, ale wrażliwy blank węglowy 30T
• Przelotki Seaguide Atlas Performance XBG
• Projekt Claesa „Svartzonkera” Claessona
• Odważny i ostry pomarańczowy wzór
• Uchwyt kołowrotka Seaguide XCES
Abu Garcia
Abu Garcia
Przez 60 poprzednich lat, wędkarze z całego świata ufali firmie Abu Garcia jeśli chodzi o wędki i kołowrotki. Zaufanie zwiększało się z roku na rok i dzieje się tak cały czas. Nauczyło nas to, by nie poprzestawać na tym co jest, a ciągle zmieniać i unowocześniać sprzęt. Ważne dla nas jest również trzymanie się tradycji. Są serie, których nie przestaniemy produkować. Są sprzęty, których nie będziemy zmieniać, ponieważ takie jakie są, są najlepsze. To do nich się wędkarze przywiązali. Dla nas serie te, to królowe i królowie wędkarskiego rynku. Jednak ciągle powstają nowe modele, nowe technologie wprowadzamy na rynek co roku. Nasze laboratoria stale czuwają nad tym co dzieje się w świecie techniki i ulepszają materiały i mechanizmy. Zaufajcie nam, a nie będziecie sami. Zaufajcie nam, a zyskacie przyjazny sprzęt.
E-Katalog

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.