Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Abu Garcia Zestaw Svartzonker X Spinning Combo Cena już od 733.00 zł Pokaż produkty

wędki spinningowe z kołowrotkiem

Zupełnie nowa seria wędek szczupakowych i zestawów Abu Garcia Svartzonker X została stworzona w ścisłej współpracy z legendarnym szwedzkim łowcą drapieżników Claesem „Svartzonker” Claessonem. Wygląd wędki, akcja blanku i komponenty zostały dopasowane tak, aby pasowały do potrzeb i gustu Svartzonkera jako wymagającego łowcy szczupaków. Wędki Svartzonker X dostępne są w wersji castingowej i spinningowej. Dostępna wersja combo ze sprawdzonymi kołowrotkami Revo-X. Te wędki pokazują, że świetna jakość nie musi być wyjątkowo droga! • Mocny, ale wrażliwy blank węglowy 30T • Przelotki Seaguide Atlas Performance XBG • Projekt Claesa „Svartzonkera” Claessona • Odważny i ostry pomarańczowy wzór • Uchwyt kołowrotka Seaguide XCES Kołowrotki spinningowe Revo®. Charakteryzujące się nowoczesnym designem, wytrzymałością oraz efektywnością; Revo® X wyposażony jest w korpus Insert Molded C6 (IM-C6) Efektywność rzutów została zmaksymalizowana przez system Rocket Line który pozwala wędkarzowi korzystanie z żyłki, plecionki czy nawet trudnego w obsłudze fluorocarbonu. Kołowrotki Revo X S...
Opublikuj:
Polecane produkty
Cena od 645.00 zł
Cena od 356.00 zł
Promocje wg kategorii
11.00 zł     17.00 zł
15.00 zł     31.50 zł
19.00 zł     33.50 zł
4.00 zł     8.40 zł

Zestaw Svartzonker X Spinning Combo

Zupełnie nowa seria wędek szczupakowych i zestawów Abu Garcia Svartzonker X została stworzona w ścisłej współpracy z legendarnym szwedzkim łowcą drapieżników Claesem „Svartzonker” Claessonem.
Wygląd wędki, akcja blanku i komponenty zostały dopasowane tak, aby pasowały do potrzeb i gustu Svartzonkera jako wymagającego łowcy szczupaków.
Wędki Svartzonker X dostępne są w wersji castingowej i spinningowej. Dostępna wersja combo ze sprawdzonymi kołowrotkami Revo-X. Te wędki pokazują, że świetna jakość nie musi być wyjątkowo droga!

• Mocny, ale wrażliwy blank węglowy 30T
• Przelotki Seaguide Atlas Performance XBG
• Projekt Claesa „Svartzonkera” Claessona
• Odważny i ostry pomarańczowy wzór
• Uchwyt kołowrotka Seaguide XCES

Kołowrotki spinningowe Revo®. Charakteryzujące się nowoczesnym designem, wytrzymałością oraz efektywnością; Revo® X wyposażony jest w korpus Insert Molded C6 (IM-C6) Efektywność rzutów została zmaksymalizowana przez system Rocket Line który pozwala wędkarzowi korzystanie z żyłki, plecionki czy nawet trudnego w obsłudze fluorocarbonu.

Kołowrotki Revo X Spin:

  • 6 łożysk ze stali nierdzewnej + 1 łożysko wałowe zapewnia zwiększoną odporność na korozję.

  • Hybrydowy system hamulca Carbon Matrix zapewnia uzyskanie płynnej pracy przy jednoczesnej niezawodności mechanizmu hamulcowego.

  • Model korpusu IM-C6 łączy w sobie miejsce na łożyska X-craftic oraz korpus wykonany z węgla C6. Zabieg ten pozwolił na uzyskanie lekkiej konstrukcji w której łożyska przechowywane są w doskonałym wyrównaniu.

  • Lekki grafitowy rotor

  • System Rocket line zapewniający lepszą kontrolę nad każdym rodzajem linki.

  • Duża uchwyt PVC

Abu Garcia
Abu Garcia
Przez 60 poprzednich lat, wędkarze z całego świata ufali firmie Abu Garcia jeśli chodzi o wędki i kołowrotki. Zaufanie zwiększało się z roku na rok i dzieje się tak cały czas. Nauczyło nas to, by nie poprzestawać na tym co jest, a ciągle zmieniać i unowocześniać sprzęt. Ważne dla nas jest również trzymanie się tradycji. Są serie, których nie przestaniemy produkować. Są sprzęty, których nie będziemy zmieniać, ponieważ takie jakie są, są najlepsze. To do nich się wędkarze przywiązali. Dla nas serie te, to królowe i królowie wędkarskiego rynku. Jednak ciągle powstają nowe modele, nowe technologie wprowadzamy na rynek co roku. Nasze laboratoria stale czuwają nad tym co dzieje się w świecie techniki i ulepszają materiały i mechanizmy. Zaufajcie nam, a nie będziecie sami. Zaufajcie nam, a zyskacie przyjazny sprzęt.
E-Katalog

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.