Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Black Cat Wędki FREESTYLE Cena już od 799.00 zł Pokaż produkty

Uwaga fani serii Freestyle, seria Freestyle ma nowy design. Blank jest jeszcze bardziej wytrzymały dzięki specjalnemu materiałowi Duralfibre. Dodatkowo wędki uzbrojone są w przelotki Big Game Seaguide oraz w uchwyty kołowrotka Fuji DPHS. Seria Freestyle łączy w sobie wszystkie cechy doskonałej wędki sumowej i jest wszechstronna propozycja dla łowców sumów w Europie. Rhino Black Cat jest od wielu lat specjalistą w dziedzinie połowu sumów. Dzięki naszym ekspertom i naszemu szerokiemu doświadczeniu, błyskawicznie reagujemy na nowe trendy, co pozwala na zaoferowanie Państwu innowacyjnych i zaawansowanych technicznie produktów. Najlepszym przykładem jest znana Państwu wędka Fun Stick: wędka ta zyskała uznanie wśród sumiarzy i zapoczątkowała trend w ultralekkim łowieniu wielkich okazów ryb. Nasza dbałość o najlepsze materiały zdobyła zaufanie wśród wędkarzy. Nasze wędki Durafibre są niezastąpione w połowach sumowych i są na tyle mocne aby pokonać wyjątkowe okazy. Bez tego, ekstremalne wędkowanie lekkim sprzętem nie byłoby możliwe. W ciągu ostatnich lat wykorzystaliśmy nasze doświadcze...
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
8.50 zł     13.00 zł
21.00 zł     32.00 zł
65.00 zł     85.00 zł
22.00 zł     33.50 zł
8.20 zł     11.60 zł
65.00 zł     85.00 zł
8.20 zł     11.60 zł
170.00 zł     296.00 zł

Wędki FREESTYLE

Uwaga fani serii Freestyle, seria Freestyle ma nowy design. Blank jest jeszcze bardziej wytrzymały dzięki specjalnemu materiałowi Duralfibre. Dodatkowo wędki uzbrojone są w przelotki Big Game Seaguide oraz w uchwyty kołowrotka Fuji DPHS. Seria Freestyle łączy w sobie wszystkie cechy doskonałej wędki sumowej i jest wszechstronna propozycja dla łowców sumów w Europie.

Rhino Black Cat jest od wielu lat specjalistą w dziedzinie połowu sumów. Dzięki naszym ekspertom i naszemu szerokiemu doświadczeniu, błyskawicznie reagujemy na nowe trendy, co pozwala na zaoferowanie Państwu innowacyjnych i zaawansowanych technicznie produktów.
Najlepszym przykładem jest znana Państwu wędka Fun Stick: wędka ta zyskała uznanie wśród sumiarzy i zapoczątkowała trend w ultralekkim łowieniu wielkich okazów ryb. Nasza dbałość o najlepsze materiały zdobyła zaufanie wśród wędkarzy. Nasze wędki Durafibre są niezastąpione w połowach sumowych i są na tyle mocne aby pokonać wyjątkowe okazy. Bez tego, ekstremalne wędkowanie lekkim sprzętem nie byłoby możliwe.
W ciągu ostatnich lat wykorzystaliśmy nasze doświadczenie z wędką Fun Stick i stworzyliśmy innowacyjne wędki, które są bardziej lekkie i bardziej zaawansowane technicznie a przy tym są niezniszczalne. Nasze trzy główne wędki do lekkich połowów sumów, tj. Fireball, Vertical LS i Cat Fighter (R39) otwierają przed wędkarzami zupełnie nowe możliwości.

Wędziska DF posiadają dożywotnią gwarancję na blank. W wypadku jeśli wędzisko posiada wklejkę, gwarancja nie dotyczy tej części.
Black Cat
Black Cat
Rhino Black Cat jest od wielu lat specjalistą w dziedzinie połowu sumów. Dzięki naszym ekspertom i naszemu szerokiemu doświadczeniu, błyskawicznie reagujemy na nowe trendy, co pozwala na zaoferowanie Państwu innowacyjnych i zaawansowanych technicznie produktów.
Ostatnie komentarze
Aby dodać opinię, musisz się zalogować.