Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię
Internetowy sklep wędkarski z 59294 dostępnych produktów!
Wybierz kategorię

Daiwa Nowość 2021 Futerał na wędki IS Multi Length Rod Sleeve * Cena już od 104.00 zł Pokaż produkty

Sprytny futerał na wędki, którego długość możemy dostosować na naszej wędki. Pasuje do wędzisk 10ft., 12ft. i 13ft. z 50mm przelotką startową. Górna część futerału może zostać dopasowana do konkretnej długości kija. Może być używany jako futerał awaryjny do przechowywania pojedynczych wędek. Materiał: poliester 600D ► Pasuje do wędek 10ft., 12ft. lub 13ft. z 50mm przelotką startową ► Wyściełany na całej długości dla optymalnej ochrony ► Dwuczęściowa konstrukcja
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
32.00 zł     52.00 zł
110.00 zł     185.00 zł

Futerał na wędki IS Multi Length Rod Sleeve *

Sprytny futerał na wędki, którego długość możemy dostosować na naszej wędki. Pasuje do wędzisk 10ft., 12ft. i 13ft. z 50mm przelotką startową. Górna część futerału może zostać dopasowana do konkretnej długości kija. Może być używany jako futerał awaryjny do przechowywania pojedynczych wędek.
Materiał: poliester 600D
► Pasuje do wędek 10ft., 12ft. lub 13ft. z 50mm przelotką startową
► Wyściełany na całej długości dla optymalnej ochrony
► Dwuczęściowa konstrukcja
Daiwa
Daiwa
Daiwa posiada swoich przedstawicieli w wielu krajach na całym świecie. Najważniejsi przedstawiciele znajdują się w Japonii, USA, Australii, Francji, Niemczech oraz Wielkiej Brytanii. Zapotrzebowanie na towar marki Daiwa jednak jest tak duże, że coraz więcej mniejszych firm postanowiło sprzedawać te produkty w swoich krajach. Centrala Daiwy znana jest z tego, że gdy tylko wędkarze potrzebują specyficznego towaru, który sprawdzi się na lokalnym rynku i spełni ich oczekiwania, natychmiast go konstruuje i zaczyna sprzedawać. Między innymi tymi posunięciami zyskała sobie zaufanie. Zapewniona pomoc On-Line, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania czy infolinie na całym świecie są czynne non-stop. Każdy może zwrócić na coś uwagę lub podsunąć jakiś ciekawy pomysł.
Celem nadrzędnym korporacji jest oddać w ręce wędkarzy sprzęt wędkarski Daiwa jak najbardziej dopieszczony i zaawansowany technologicznie produkt, co czynią od lat z powodzeniem.
E-Katalog

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.