Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Daiwa Kołowrotki Laguna E 2017 Cena już od 150.00 zł Pokaż produkty

kołowrotki z przednim hamulcem

● Nowoczesny, świetny design ● DigiGear ● ABS-System® ● Infinite® blokada obrotów wstecznych ● Aluminiowa korbka ● kołowrotki Daiwa Laguna posiadają hamulec z systemem Klick-Sound ● 5 Łożysk ● Aluminiowa szpula ● Rolka prowadząca Twistbuster II® ● Digigear® ● Gyro Spin® ● Zapasowa Szpula
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
Perch'ik
10.00 zł     16.00 zł
23.00 zł     37.50 zł
13.00 zł     18.00 zł
10.00 zł     16.00 zł

Kołowrotki Laguna E 2017

● Nowoczesny, świetny design
● DigiGear
● ABS-System®
● Infinite® blokada obrotów wstecznych
● Aluminiowa korbka
● kołowrotki Daiwa Laguna posiadają hamulec z systemem Klick-Sound
● 5 Łożysk
● Aluminiowa szpula
● Rolka prowadząca Twistbuster II®
● Digigear®
● Gyro Spin®
● Zapasowa Szpula

Daiwa
Daiwa
Daiwa posiada swoich przedstawicieli w wielu krajach na całym świecie. Najważniejsi przedstawiciele znajdują się w Japonii, USA, Australii, Francji, Niemczech oraz Wielkiej Brytanii. Zapotrzebowanie na towar marki Daiwa jednak jest tak duże, że coraz więcej mniejszych firm postanowiło sprzedawać te produkty w swoich krajach. Centrala Daiwy znana jest z tego, że gdy tylko wędkarze potrzebują specyficznego towaru, który sprawdzi się na lokalnym rynku i spełni ich oczekiwania, natychmiast go konstruuje i zaczyna sprzedawać. Między innymi tymi posunięciami zyskała sobie zaufanie. Zapewniona pomoc On-Line, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania czy infolinie na całym świecie są czynne non-stop. Każdy może zwrócić na coś uwagę lub podsunąć jakiś ciekawy pomysł.
Celem nadrzędnym korporacji jest oddać w ręce wędkarzy sprzęt wędkarski Daiwa jak najbardziej dopieszczony i zaawansowany technologicznie produkt, co czynią od lat z powodzeniem.
E-Katalog
Video-YouTube

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.