Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

DAM MADCAT Nowość 2021 Wędki Black Allround Cena już od 267.00 zł Pokaż produkty

Jeżeli na wyprawę sumową masz zabrać tylko jedną wędkę na suma, to jest to najlepsza opcja! Wędka sumowa MADCAT Allround doskonale poradzi sobie z łowieniem stacjonarnym z użyciem boji lub podwodnym spławikiem, łowieniem spławikiem z łodzi, a nawet łowieniem z użyciem peletu. Mocna wędka o bardzo atrakcyjnym wyglądzie z elementami kamuflażu. Czarna rękojeść z pianki EVA pokryta jest rurką termokurczliwą, która zapewnia wyjątkową gładkość i jest bardzo łatwa do czyszczenia. - Blank wędki wykonany z włókna węglowego 24T - Część rękojeści pokryta rurką termokurczliwą
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
25.00 zł     46.50 zł
550.00 zł     924.00 zł
40.00 zł     62.00 zł

Wędki Black Allround

Jeżeli na wyprawę sumową masz zabrać tylko jedną wędkę na suma, to jest to najlepsza opcja! Wędka sumowa MADCAT Allround doskonale poradzi sobie z łowieniem stacjonarnym z użyciem boji lub podwodnym spławikiem, łowieniem spławikiem z łodzi, a nawet łowieniem z użyciem peletu. Mocna wędka o bardzo atrakcyjnym wyglądzie z elementami kamuflażu. Czarna rękojeść z pianki EVA pokryta jest rurką termokurczliwą, która zapewnia wyjątkową gładkość i jest bardzo łatwa do czyszczenia.
- Blank wędki wykonany z włókna węglowego 24T
- Część rękojeści pokryta rurką termokurczliwą
DAM MADCAT
DAM MADCAT
MADCAT jest marką premium wędkarstwa sumowego legendarnej niemieckiej firmy D.A.M. W ofercie marki MADCAT znajdują się specjalistyczne wędki sumowe, bardzo wytrzymałem plecionki, skuteczne przynęty oraz wiele wiele innego sprzętu wędkarskiego do połowu największych sumów.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.