Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię
Internetowy sklep wędkarski z 53704 dostępnych produktów!
Wybierz kategorię

Dorado Darek Małysz Woblery Wizard Cena już od 21.50 zł Pokaż produkty

Woblery Dorado Wizard to przynęty, które zostały stworzone głównie z myślą o spinningistach "rzecznych". Jego niewielkie rozmiary, głębokie zanurzenie i bardzo agresywna praca, sprawiają, że powinien on znaleźć się w arsenale każdego łowcy troci i dużych pstrągów, zwłaszcza w rzekach pomorskich. Na pierwszy rzut oka wobler Wizard przypomina trochę znanego chyba wszystkim Invadera. Jednak jest od niego zdecydowanie bardziej zwarty i posiada relatywnie większy ster, np Wizard 6cm (5cm w wersji jednoczęściowej) posiada ster tej samej wielkości, co Invader 7cm... Pierwsze testy przeprowadzone w lutym na Parsęcie pokazały, że mniejszy 6 centymetrowy model w moim ulubionym trociowym kolorze (JST), nie pozwala pozostać trociom i łososiom obojętnym na tą przynętę. Trzy komplety w trzy dni, to chyba dobry wynik, jak na polskie warunki... W kwietniu testowaliśmy te woblery podczas corocznej, sumowej wyprawy nad Pad. Pomimo bardzo niesprzyjających warunków (bardzo wysoka woda) 8cm Wizard skusił dwa sumy. Trollowanie tym woblerem, to czysta przyjemność, jego agresywna praca pozwala dos...
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
Mandula Chełm Hand Made
9.80 zł     15.00 zł
26.00 zł     47.00 zł
23.00 zł     37.50 zł
32.00 zł     47.00 zł
15.00 zł     31.50 zł
25.00 zł     43.00 zł
Nils Master
24.00 zł     39.50 zł
5.00 zł     8.20 zł
17.00 zł     14.00 zł
6.00 zł     12.60 zł
6.00 zł     12.60 zł
40.00 zł     61.00 zł
Westin Przynęty Ricky the Roach Shadtail
Nowość 2019!
Promocja!
17.00 zł     22.00 zł
15.00 zł     31.50 zł
73.00 zł     105.00 zł

Woblery Wizard

Woblery Dorado Wizard to przynęty, które zostały stworzone głównie z myślą o spinningistach "rzecznych".
Jego niewielkie rozmiary, głębokie zanurzenie i bardzo agresywna praca, sprawiają, że powinien on znaleźć się w arsenale każdego łowcy troci i dużych pstrągów, zwłaszcza w rzekach pomorskich. Na pierwszy rzut oka wobler Wizard przypomina trochę znanego chyba wszystkim Invadera.
Jednak jest od niego zdecydowanie bardziej zwarty i posiada relatywnie większy ster, np Wizard 6cm (5cm w wersji jednoczęściowej) posiada ster tej samej wielkości, co Invader 7cm...
Pierwsze testy przeprowadzone w lutym na Parsęcie pokazały, że mniejszy 6 centymetrowy model w moim ulubionym trociowym kolorze (JST),
nie pozwala pozostać trociom i łososiom obojętnym na tą przynętę. Trzy komplety w trzy dni, to chyba dobry wynik, jak na polskie warunki...
W kwietniu testowaliśmy te woblery podczas corocznej, sumowej wyprawy nad Pad. Pomimo bardzo niesprzyjających warunków (bardzo wysoka woda) 8cm Wizard skusił dwa sumy.

Trollowanie tym woblerem, to czysta przyjemność, jego agresywna praca pozwala doskonale "wczuć" się w przynętę, a dwuczęściowa konstrukcja sprawia, że nawet podczas bardzo wolnego prowadzenia z nurtem rzeki praca woblera jest doskonale wyczuwalna.
Jestem przekonany, że wobler ten okaże się skuteczny również przy połowie sandaczy i szczupaków, zwłaszcza w okresach, gdy ryby lepiej reagują na agresywnie pracujące przynęty, wtedy będzie doskonałym uzupełnieniem dla delikatniej pracującego Invadera (notabene sandaczowego "killera").
Oddając woblery Wizard w ręce naszych wymagających wędkarzy wierzę, że przynęta ta przypadnie im do gustu i odkryją dla niej znacznie więcej zastosowań niż ja podczas krótkich, bo zaledwie kilkumiesięcznych testów.
Połamania kija!
Darek Małysz


Woblery Wizard głębokość zanurzenia:
Wizard 6cm: spinning: 2,5m - trolling: 3,5m
Dorado Darek Małysz
Dorado Darek Małysz
Made in Poland. Firma Dorado powstała w 1997 roku. Jej założycielami byli Wiera Jankowska i Darek Małysz. Konstruktorem i pomysłodawcą wszystkich produkowanych do dziś woblerów jest Darek. Jego pasja wędkarska nie zna żadnych granic, a zamiłowanie do tworzenia wszelkiego rodzaju sztucznych przynęt sięga najmłodszych lat. Swego pierwszego woblera zrobił mając 8 lat! Czyli ćwierć wieku temu. Od tamtej pory z jego ręki wyszła niezliczona ilość wzorów, z których najlepsze i najbardziej łowne stanowią obecną ofertę firmy. Wiele z woblerów nadal jest ręcznie malowana.
Każdy wie, że aby robić łowne woblery (podobnie jak inne przynęty) trzeba przede wszystkim łowić ryby, tutaj nie pomoże najlepsza nawet wiedza teoretyczna. Darek swoje umiejętności wędkarskie udowodnił wielokrotnie podczas zawodów spinningowych, np. zdobywając tytuł Spinningowego Vice Mistrza Polski i wygrywając lub zajmując czołowe miejsca w Ogólnopolskich Zawodach Spinningowych z cyklu Grand Prix. Ogromną ilość swej wędkarskiej wiedzy zdobył też dzięki wspólnym wyprawom na ryby z najlepszymi polskimi wędkarzami, dzięki ich sugestiom produkty są dostosowane do różnych łowisk i gustów wędkarzy. Każdy wobler Dorado jest jest poddawany testom, a najważniejsze jest aby miał nienaganną pracę. Robią to wytrawni wędkarze, wiedzący jak powinna pracować przynęta aby skusić rybę.
A przy tym jedno pozostaje niezmienne: staramy się, aby nasze woblery Dorado możliwie wiernie naśladowały swe naturalne pierwowzory.
Ostatnie komentarze
Aby dodać opinię, musisz się zalogować.