Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Dragon Wędki Magnum Ti Cast Cena już od 148.00 zł Pokaż produkty

Dobry projekt, dobry materiał i precyzyjne wykonanie dają w efekcie Dobry Sprzęt. Seria Dragon MAGNUM Ti następca popularnych od lat wędek Thytan. To wędziska, którymi łowi się z przyjemnością. Smukłe, lekkie blanki o szybkiej akcji, wzmocnienia Ti Mesh w miejscach narażonych na największe obciążenie przy rzucie i holu, doskonałe przelotki i ciekawa stylistyka łączą się w obraz nowoczesnego, dopracowanego sprzętu. Wszystkie wędziska zaliczyliśmy do kategorii PRO GUIDE – o każdym z nich można powiedzieć, że dysponuje tzw. nadmiarem mocy i jest ponadprzeciętnie odporne na uszkodzenia mechaniczne. W blankach MAGNUM zastosowane zostały następujące rodzaje mat: grafit 24 mln PSI oraz grafit o podwyższonej sztywności 30 mln PSI jako podstawowy materiał konstrukcyjny grafit wytrzymałościowy 24 mln PSI w rdzeniu i środkowej części blanku wzmacniające maty szklane typu epoxy glass (około 5% masy blanku) w rdzeniu blanku oplot ochronny TiMesh na dolniku i złączu. Komponenty wykończeniowe wędki Magnum Ti Cast to: przelotki klasy SiC grafitowy uchwyt kołowrotka dolniki...
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
Abu Garcia
1150.00 zł     1400.00 zł
Abu Garcia
1100.00 zł     1376.00 zł
44.00 zł     79.00 zł

Wędki Magnum Ti Cast

Dobry projekt, dobry materiał i precyzyjne wykonanie dają w efekcie Dobry Sprzęt. Seria Dragon MAGNUM Ti następca popularnych od lat wędek Thytan. To wędziska, którymi łowi się z przyjemnością. Smukłe, lekkie blanki o szybkiej akcji, wzmocnienia Ti Mesh w miejscach narażonych na największe obciążenie przy rzucie i holu, doskonałe przelotki i ciekawa stylistyka łączą się w obraz nowoczesnego, dopracowanego sprzętu. Wszystkie wędziska zaliczyliśmy do kategorii PRO GUIDE – o każdym z nich można powiedzieć, że dysponuje tzw. nadmiarem mocy i jest ponadprzeciętnie odporne na uszkodzenia mechaniczne.

W blankach MAGNUM zastosowane zostały następujące rodzaje mat:

  • grafit 24 mln PSI oraz grafit o podwyższonej sztywności 30 mln PSI jako podstawowy materiał konstrukcyjny

  • grafit wytrzymałościowy 24 mln PSI w rdzeniu i środkowej części blanku

  • wzmacniające maty szklane typu epoxy glass (około 5% masy blanku) w rdzeniu blanku

  • oplot ochronny TiMesh na dolniku i złączu.Komponenty wykończeniowe wędki Magnum Ti Cast to:

  • przelotki klasy SiC

  • grafitowy uchwyt kołowrotka

  • dolniki pokryte portugalskim korkiem klasy AA (Premium)


  • Wędki Magnum Ti Cast
    Siedem świetnych wędek castingowych, pokrywających podstawowy zakres stosowanych przynęt, od 5 g do 42 g oraz dwa kije jerkowe do multiplikatora, do ciężkich (80 g) i bardzo ciężkich (120 g) przynęt.
Dragon
Dragon
Sprzęt wędkarski Dragon najwyższej klasy! Ogromna oferta wędzisk, kołowrotków, przynęt, zanęt, akcesoriów i odzieży wędkarskiej. DRAGON jest przedstawicielem marek: AFW, Garmin, Geoff Anderson, Meiho, Momoi, Mustad, O'Ki Tackle, Ryobi, Scotty, Toray, Versus, VK wyłącznie na terenie Polski. Team Dragon to grupa współpracujących z nami zapalonych wędkarzy, którzy od wielu lat testują nasz sprzęt na najbardziej wymagających łowiskach świata.
Wędkarze oczekują, że jakość oferowanego sprzętu będzie nadążać za ich rosnącymi umiejętnościami i ambicjami. Aby spełnić oczekiwania naszych Klientów, do produkcji kołowrotków wdrożyliśmy tzw. System Optymalizacji Jakości (ang. Quality Optimum System-QOS), polegający na stworzeniu zamkniętego łańcucha powiązań technologicznych, sterowanego na każdym etapie procesu wytwarzania – od wstępnego projektu po końcowy montaż. Ważnym elementem systemu jest wykorzystanie zoptymalizowanej konstrukcji z użyciem najwyższej klasy podzespołów i materiałów. Doskonałym przykładem jest np. łożysko – jeden z najważniejszych elementów decydujących o trwałości kołowrotka. Nie ilość, lecz przede wszystkim jakość zastosowanych łożysk wpływa na to, czy kołowrotek będzie służył przez wiele sezonów, czy też po kilkukrotnym użyciu wyląduje na śmietniku. Biorąc pod uwagę gabaryty oraz występujące podczas pracy obciążenia, najlepsze łożyska do kołowrotków wytwarzane są obecnie w Japonii, na Tajwanie i w Niemczech. Właśnie takie łożyska stosujemy w kołowrotkach Dragona! Dzięki temu nawet najtańsze modele spełniają wysokie standardy, pracują bezawaryjnie i nigdy nie zawodzą swoich właścicieli!
E-Katalog

Ostatnie komentarze

22.05.2020
Super polecam

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.