Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię
Internetowy sklep wędkarski z 58219 dostępnych produktów!
Wybierz kategorię

Dragon Wodoszczelne etui na telefon Cena już od 34.00 zł Pokaż produkty

Pewne zabezpieczenie telefonu w czasie wędkowania w deszczowy dzień czy podczas głębokiego brodzenia to dla każdego z nas bardzo ważna sprawa. Tzw.wodoszczelne kieszenie nigdy nie dają 100% bezpieczeństwa. Są wykonane z materiałów oddychających i pod pewnym ciśnieniem wody muszą po prostu przepuszczać wilgoć. Etui na Dragona na telefon komórkowy wykonane jest z materiału dającego pełną gwarancję nieprzemakalności. Po włożeniu aparatu od góry etui zaciskane jest specjalnym systemem z pokrętłem. Materiał jest idealnie przeźroczysty i oczywiście pozwala obsługiwać ekran dotykowy. Etui oferowane jest w dwóch rozmiarach: - M (94-00-001) o wymiarach (dł./szer.): 14,5 x 9,5 cm - L (94-00-002) o wymiarach (dł./szer.): 16,5 x 9,5 cm
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
100.00 zł     184.00 zł
63.00 zł     96.00 zł
56.00 zł     95.00 zł
40.00 zł     95.00 zł
510.00 zł     716.00 zł
1.20 zł     2.40 zł
165.00 zł     251.00 zł
40.00 zł     95.00 zł

Wodoszczelne etui na telefon

Pewne zabezpieczenie telefonu w czasie wędkowania w deszczowy dzień czy podczas głębokiego brodzenia to dla każdego z nas bardzo ważna sprawa. Tzw.wodoszczelne kieszenie nigdy nie dają 100% bezpieczeństwa. Są wykonane z materiałów oddychających i pod pewnym ciśnieniem wody muszą po prostu przepuszczać wilgoć. Etui na Dragona na telefon komórkowy wykonane jest z materiału dającego pełną gwarancję nieprzemakalności. Po włożeniu aparatu od góry etui zaciskane jest specjalnym systemem z pokrętłem. Materiał jest idealnie przeźroczysty i oczywiście pozwala obsługiwać ekran dotykowy.

Etui oferowane jest w dwóch rozmiarach:

    - M (94-00-001) o wymiarach (dł./szer.): 14,5 x 9,5 cm
    - L (94-00-002) o wymiarach (dł./szer.): 16,5 x 9,5 cm
Dragon
Dragon
Sprzęt wędkarski Dragon najwyższej klasy! Ogromna oferta wędzisk, kołowrotków, przynęt, zanęt, akcesoriów i odzieży wędkarskiej. DRAGON jest przedstawicielem marek: AFW, Garmin, Geoff Anderson, Meiho, Momoi, Mustad, O'Ki Tackle, Ryobi, Scotty, Toray, Versus, VK wyłącznie na terenie Polski. Team Dragon to grupa współpracujących z nami zapalonych wędkarzy, którzy od wielu lat testują nasz sprzęt na najbardziej wymagających łowiskach świata.
Wędkarze oczekują, że jakość oferowanego sprzętu będzie nadążać za ich rosnącymi umiejętnościami i ambicjami. Aby spełnić oczekiwania naszych Klientów, do produkcji kołowrotków wdrożyliśmy tzw. System Optymalizacji Jakości (ang. Quality Optimum System-QOS), polegający na stworzeniu zamkniętego łańcucha powiązań technologicznych, sterowanego na każdym etapie procesu wytwarzania – od wstępnego projektu po końcowy montaż. Ważnym elementem systemu jest wykorzystanie zoptymalizowanej konstrukcji z użyciem najwyższej klasy podzespołów i materiałów. Doskonałym przykładem jest np. łożysko – jeden z najważniejszych elementów decydujących o trwałości kołowrotka. Nie ilość, lecz przede wszystkim jakość zastosowanych łożysk wpływa na to, czy kołowrotek będzie służył przez wiele sezonów, czy też po kilkukrotnym użyciu wyląduje na śmietniku. Biorąc pod uwagę gabaryty oraz występujące podczas pracy obciążenia, najlepsze łożyska do kołowrotków wytwarzane są obecnie w Japonii, na Tajwanie i w Niemczech. Właśnie takie łożyska stosujemy w kołowrotkach Dragona! Dzięki temu nawet najtańsze modele spełniają wysokie standardy, pracują bezawaryjnie i nigdy nie zawodzą swoich właścicieli!
E-Katalog
Ostatnie komentarze
Aby dodać opinię, musisz się zalogować.