Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

FOX Latarka czołówka Halo Multi-Colour Headtorch Cena już od 145.00 zł Pokaż produkty

- Wybór trzech kolorów - biały, zielony i czerwony - Cztery ustawienia jasności białej diody - 350 lumenów, 250 lumenów, 140 lumenów i 90 lumenów - Dwa przyciski (jeden do wyboru koloru i jeden do regulacji jasności) - Regulacja kąta nachylenia - Pojedynczy, elastyczny i regulowany pasek na głowę - Działa na 3 x baterie AAA (brak w zestawie) - Waga: 68g
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
172.00 zł     172.00 zł
99.00 zł     156.00 zł
54.00 zł     103.00 zł

Latarka czołówka Halo Multi-Colour Headtorch

- Wybór trzech kolorów - biały, zielony i czerwony
- Cztery ustawienia jasności białej diody - 350 lumenów, 250 lumenów, 140 lumenów i 90 lumenów
- Dwa przyciski (jeden do wyboru koloru i jeden do regulacji jasności)
- Regulacja kąta nachylenia
- Pojedynczy, elastyczny i regulowany pasek na głowę
- Działa na 3 x baterie AAA (brak w zestawie)
- Waga: 68g
FOX
FOX
Mimo olbrzymiej różnorodności oraz liczby produktów, wszystkie mają kilka wspólnych cech. Po pierwsze, co najważniejsze sprzęt karpiowy FOX, zostały one zaprojektowane przez karpiarzy dla karpiarzy. Zespół projektowy marki FOX bazując na latach doświadczeń wędkarskich, opracował produkty, które sprawią, że Wasze łowienie z pewnością zyska. Dla przykładu: my nie bierzemy jakiegoś starego kołowrotka morskiego i nie wmawiamy, że jest to kołowrotek karpiowy, jak robi większość naszych konkurentów. Nasze podejście jest inne. Siadamy i projektujemy kołowrotek specjalnie przeznaczony do łowienia karpi. Jesteśmy bowiem przekonani, że karpiarze zasługują na to, aby produkty były zaprojektowane dokładnie dla nich i nie były jakimiś odgrzewanymi kotletami.
Drugą wspólną cechą jest to, że każdy produkt karpiowy FOX wykonany został z najwyższej jakości materiałów, które spełniają określone standardy. Wszystko po to, abyście za Wasze ciężko zarobione pieniądze otrzymali niezwykle opłacalny produkt. Nasz sprzęt był intensywnie testowany przez wielu najlepszych wędkarzy w Europie. Kiedy weźmiecie go w ręce, to z pewnością go pokochacie, tak samo jak pokochał go Mark Pitchers czy Rob Hughes.
Video-YouTube

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.