Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Gamakatsu Haczyki VP-5213N Cena już od 64.60 zł Pokaż produkty

Hak przeznaczony do połowu drapieżników np. węgorzy, sandaczy czy sumów. Idealny również w zestawach morskich do przywieszek.
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
9.70 zł     14.50 zł
43.00 zł     69.00 zł
4.30 zł     7.10 zł
8.70 zł     14.50 zł

Haczyki VP-5213N

Hak przeznaczony do połowu drapieżników np. węgorzy, sandaczy czy sumów. Idealny również w zestawach morskich do przywieszek.
Gamakatsu
Gamakatsu
Gamakatsu to czołowy światowy producent haczyków i kotwiczek wędkarskich - japońska firma, która w idealny sposób rozwija symbiozę naturalnego narodowego talentu z rosnącymi wymaganiami współczesnego rynku wędkarskiego. Dążenie do perfekcji jest naczelną zasadą filozofii życia i pracy w Japonii.
Szczególnym uznaniem cieszy się perfekcja osiągnięta najprostszymi metodami, perfekcja najprostszych rzeczy i wyrobów. W wędkarstwie właśnie haczyk jest takim elementem - mały kawałek metalu, który może być albo zabójczą bronią, albo nieprzydatnym gadżetem zdobiącym rondo kapelusza. Można powiedzieć, że GAMAKATSU jest firmą, która opanowała - w pełnym słowa znaczeniu - produkcję perfekcyjnych haków. GAMAKATSU dysponuje liniami umożliwiającymi wytwarzanie 250 wzorów haczyków i kotwic, w liczbie do 90 milionów sztuk rocznie.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.