Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Hareline Dubbin Clear Cure Goo Cena już od 62.00 zł Pokaż produkty

Made in USA Clear Cure Goo to seria klejów UV, których najważniejszą zaletą jest brak lepkości zewnętrznej powłoki po utwardzeniu jej lampką UV tzw. tack free. Co jak wielu wie jest wadą wielu tanich klejów UV. Kleje produkowane są w 100% nietoksycznych składników. W ofercie specjalna lampka Pro Light Curling Light, która zapewnia odpowiednie światło UV do utwardzenia produktów Clear Cure Goo. Użycie tej lampki zapobiega żółknięciu, pękaniu i kruszeniu. Hydro Clear Cure Goo - jest bardzo płyny i służy do wzmacniania i wykańczania elementów przynęt, pokrywania tułowi buzzerów itp. Wzmocni wszystkie niewielkie muszki, a lekko transparentna powłoka doda im realistycznego, delikatnie przeźroczystego wyglądu. Na utwardzenie powłoki potrzeba około 5 sekund. Tack Free Squeeze - posiada gęstszą strukturę.
Opublikuj:
Polecane produkty
Traper Fly Stream
Cena od 28.00 zł
Loon Outdoors
Cena od 37.00 zł
Veniard
Cena od 83.00 zł
Cena od 22.50 zł
Veniard
Cena od 24.00 zł
Loon Outdoors
Cena od 60.00 zł
Promocje wg kategorii
UNI Products
3.70 zł     6.30 zł
5.90 zł     8.90 zł
7.90 zł     11.20 zł
16.60 zł     28.50 zł
5.50 zł     9.00 zł
6.00 zł     11.00 zł
26.00 zł     38.60 zł

Clear Cure Goo

Made in USA Clear Cure Goo to seria klejów UV, których najważniejszą zaletą jest brak lepkości zewnętrznej powłoki po utwardzeniu jej lampką UV tzw. tack free. Co jak wielu wie jest wadą wielu tanich klejów UV.
Kleje produkowane są w 100% nietoksycznych składników.

W ofercie specjalna lampka Pro Light Curling Light, która zapewnia odpowiednie światło UV do utwardzenia produktów Clear Cure Goo. Użycie tej lampki zapobiega żółknięciu, pękaniu i kruszeniu.

Hydro Clear Cure Goo - jest bardzo płyny i służy do wzmacniania i wykańczania elementów przynęt, pokrywania tułowi buzzerów itp. Wzmocni wszystkie niewielkie muszki, a lekko transparentna powłoka doda im realistycznego, delikatnie przeźroczystego wyglądu. Na utwardzenie powłoki potrzeba około 5 sekund.

Tack Free Squeeze - posiada gęstszą strukturę.
Hareline Dubbin
Hareline Dubbin
Hareline Dubbin to amerykańska marka z prawie 30 letnią tradycją specjalizująca się w produkcji i dystrybucji wysokiej jakości materiałów muchowych.
W ofercie posiada przede wszystkim materiały muchowe oraz narzędzia, ale również produkty, z których mogą skorzystać wędkarze preferujący inne metody łowienia.
Ostatnie komentarze
Aby dodać opinię, musisz się zalogować.