Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Jaxon Ciężarki heksagonalne Cena już od 1.70 zł Pokaż produkty

Przeznaczone głównie do łowienia w rzekach o silniejszym nurcie, a także na dużych odległościach i głębokościach. Dostępne w bardzo dużej ilości wielkości, rozpoczynając od 15g a kończąc na 140g.
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
30.00 zł     40.20 zł
11.90 zł     17.60 zł

Ciężarki heksagonalne

Przeznaczone głównie do łowienia w rzekach o silniejszym nurcie, a także na dużych odległościach i głębokościach.
Dostępne w bardzo dużej ilości wielkości, rozpoczynając od 15g a kończąc na 140g.
Jaxon
Jaxon
Marka Jaxon jest obecna na polskim rynku wędkarskim od 1984 roku. Jesteśmy jedną z największych hurtowni wędkarskich w Europie Centralnej. Prezentujemy kompleksową ofertę sprzętu wędkarskiego obejmującą wędziska, kołowrotki, żyłki, plecionki, przynęty spinningowe, haczyki, spławiki, podbieraki i tysiące różnych akcesoriów wędkarskich. Nasza oferta handlowa jest skierowana do wędkarzy w myśl podstawowej zasady - bezkompromisowa jakość w konkurencyjnej cenie. Jesteśmy obecni praktycznie we wszystkich dobrych polskich sklepach wędkarskich.
Z roku na rok rośnie znaczenie wyrobów sygnowanych znakiem JAXON w wielu krajach europejskich. Wszystkie nasze produkty przed dopuszczeniem do sprzedaży przechodzą wielostopniową serię testów prowadzonych przez grono najlepszych ekspertów wędkarskich. Prowadzimy dobrze zaopatrzony serwis, udzielamy gwarancji na wszystkie wędki i kołowrotki JAXON.
Sprzęt wędkarski Jaxon cieszy się zasłużenie dobrą opinią wśród szerokiej rzeszy wędkarzy. Coraz chętniej po nasze towary sięgają wędkarze profesjonaliści startujący na krajowych i międzynarodowych zawodach wędkarskich.
E-Katalog

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.