Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Jaxon Nowość 2021 Wędki Eclatis Power Tele Cena już od 141.00 zł Pokaż produkty

Wędki teleskopowe Jaxon Eclatis Power Tele posiadają super mocną konstrukcję. Blank został przygotowany do podawania bardzo ciężkich zestawów na duże odległości. Szerokie spektrum wykorzystania, od gruntowego łowienia sumów, przez żywcowe łowy na wielkie szczupaki, po surfowe łowienie z morskiej plaży.
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
3.20 zł     8.00 zł
4.50 zł     8.40 zł

Wędki Eclatis Power Tele

Wędki teleskopowe Jaxon Eclatis Power Tele posiadają super mocną konstrukcję. Blank został przygotowany do podawania bardzo ciężkich zestawów na duże odległości.
Szerokie spektrum wykorzystania, od gruntowego łowienia sumów, przez żywcowe łowy na wielkie szczupaki, po surfowe łowienie z morskiej plaży.
Jaxon
Jaxon
Marka Jaxon jest obecna na polskim rynku wędkarskim od 1984 roku. Jesteśmy jedną z największych hurtowni wędkarskich w Europie Centralnej. Prezentujemy kompleksową ofertę sprzętu wędkarskiego obejmującą wędziska, kołowrotki, żyłki, plecionki, przynęty spinningowe, haczyki, spławiki, podbieraki i tysiące różnych akcesoriów wędkarskich. Nasza oferta handlowa jest skierowana do wędkarzy w myśl podstawowej zasady - bezkompromisowa jakość w konkurencyjnej cenie. Jesteśmy obecni praktycznie we wszystkich dobrych polskich sklepach wędkarskich.
Z roku na rok rośnie znaczenie wyrobów sygnowanych znakiem JAXON w wielu krajach europejskich. Wszystkie nasze produkty przed dopuszczeniem do sprzedaży przechodzą wielostopniową serię testów prowadzonych przez grono najlepszych ekspertów wędkarskich. Prowadzimy dobrze zaopatrzony serwis, udzielamy gwarancji na wszystkie wędki i kołowrotki JAXON.
Sprzęt wędkarski Jaxon cieszy się zasłużenie dobrą opinią wśród szerokiej rzeszy wędkarzy. Coraz chętniej po nasze towary sięgają wędkarze profesjonaliści startujący na krajowych i międzynarodowych zawodach wędkarskich.
E-Katalog

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.