Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Jaxon Nowość 2022 Wędki teleskopowe Tenesa Tele Carp TRT

Cena już od 149.00 zł Pokaż produkty
Popularne karpiówki Jaxon w wersji teleskopowej, różniące się od siebie budową i wykończeniem. Program wędzisk został poszerzony o nowe, dopracowane modele z oznaczeniem TRT.
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
6.20 zł     10.10 zł
130.00 zł     195.00 zł
170.00 zł     251.00 zł
10.00 zł     16.00 zł

Wędki teleskopowe Tenesa Tele Carp TRT

Popularne karpiówki Jaxon w wersji teleskopowej, różniące się od siebie budową i wykończeniem. Program wędzisk został poszerzony o nowe, dopracowane modele z oznaczeniem TRT.
Jaxon
Jaxon
Marka Jaxon jest obecna na polskim rynku wędkarskim od 1984 roku. Jesteśmy jedną z największych hurtowni wędkarskich w Europie Centralnej. Prezentujemy kompleksową ofertę sprzętu wędkarskiego obejmującą wędziska, kołowrotki, żyłki, plecionki, przynęty spinningowe, haczyki, spławiki, podbieraki i tysiące różnych akcesoriów wędkarskich. Nasza oferta handlowa jest skierowana do wędkarzy w myśl podstawowej zasady - bezkompromisowa jakość w konkurencyjnej cenie. Jesteśmy obecni praktycznie we wszystkich dobrych polskich sklepach wędkarskich.
Z roku na rok rośnie znaczenie wyrobów sygnowanych znakiem JAXON w wielu krajach europejskich. Wszystkie nasze produkty przed dopuszczeniem do sprzedaży przechodzą wielostopniową serię testów prowadzonych przez grono najlepszych ekspertów wędkarskich. Prowadzimy dobrze zaopatrzony serwis, udzielamy gwarancji na wszystkie wędki i kołowrotki JAXON.
Sprzęt wędkarski Jaxon cieszy się zasłużenie dobrą opinią wśród szerokiej rzeszy wędkarzy. Coraz chętniej po nasze towary sięgają wędkarze profesjonaliści startujący na krajowych i międzynarodowych zawodach wędkarskich.
E-Katalog

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.