Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Manns Przynęty Ripper 100mm Cena już od 13.50 zł Pokaż produkty

Ripper jednokolorowy o długości 100mm. Przynęty Ripper 100mm to już niemal klasyczna szczupakowi przynęta na wody stojące i płynące. Poza szczupakami często łakomią się na nią sumy i duże sandacze. Swoim ciężarem pozwala na dalekie rzuty. Modele tych ripperów stosowane są też na wyprawy morskie. Kiedy chcecie złowić wielki okaz zainteresujcie się tą przynętą. Zalecana wielkość główki: nr.5/0
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
42.00 zł     62.00 zł
37.00 zł     53.00 zł
18.00 zł     28.50 zł
Shimano Wędki Norden SP Spinning
Nowość 2021!
Promocja!
659.00 zł     775.00 zł

Przynęty Ripper 100mm

Ripper jednokolorowy o długości 100mm. Przynęty Ripper 100mm to już niemal klasyczna szczupakowi przynęta na wody stojące i płynące. Poza szczupakami często łakomią się na nią sumy i duże sandacze. Swoim ciężarem pozwala na dalekie rzuty. Modele tych ripperów stosowane są też na wyprawy morskie. Kiedy chcecie złowić wielki okaz zainteresujcie się tą przynętą.

Zalecana wielkość główki: nr.5/0
Manns
Manns
Witamy w kolorowym świecie miękkich przynęt firmy Manns. Z góry dziękujemy za zapoznanie się z naszą ofertą. Sądzimy że każdy z Was znajdzie w niej coś ciekawego.
Marka Manns Bait Company jest powszechnie uznawana za wiodącą we wzornictwie i technologii wytwarzania sztucznych przynęt.
Producent gwarantuje Wam najwyższą jakość wyrobów i zapewnia, że łowność oferowanych przynęt została niejednokrotnie potwierdzona na łowiskach w różnych częściach naszego globu.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.