Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Mustad Haczyki Ultrapoint 00412BLN

Cena już od 11.00 zł Pokaż produkty
Haczyki 412BLN Catfish Znakomite haczyki Mustad do połowu wielkich sumów na żywca czy kulki proteinowe o mięsnym zapachu, specjalnie wzmacniany drut.
Opublikuj:

Haczyki Ultrapoint 00412BLN

  • Haczyki 412BLN Catfish

Znakomite haczyki Mustad do połowu wielkich sumów na żywca czy kulki proteinowe o mięsnym zapachu, specjalnie wzmacniany drut.

Mustad
Mustad
Związki firmy Mustad z polskim rynkiem wędkarskim trwają nieprzerwanie od prawie stu lat. MUSTAD tak głęboko wrósł w tradycję polskiego wędkarstwa, że każdy kto łowił, łowi lub będzie łowił ryby, na każdym kroku musi mieć kontakt z jego wyrobami. Prawie co trzeci haczyk albo kotwica kupowane na świecie pochodzą z firmy, której pełna nazwa brzmi O.Mustad & Son AS. MUSTAD zajmuje poczesne miejsce w historii rozwoju branży wędkarskiej na świecie. Jest przykładem sukcesu, jaki może odnieść konsekwentnie prowadzona, wielopokoleniowa firma oparta na tradycji rodzinnej. Jej historia zaczęła się w 1832 roku, w małym miasteczku Gjovik, w środkowej Norwegii. Niewielka kuźnia, w której produkowano różnego rodzaju wyroby użytkowe, w roku 1877 zaczęła swą przygodę z hakami wędkarskimi. Tak powstała pierwsza na świecie fabryka haczyków i kotwic prze­znaczonych dla zawodowych rybaków i wędkarzy.
Ostatnie komentarze
Aby dodać opinię, musisz się zalogować.