Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Mustad Haczyki Ultrapoint 10015BLN Cena już od 5.60 zł Pokaż produkty

Haczyki Mustad 10015NPBLN Trout Power Mocny hak kuty o krótkim trzonku z pojedynczym zadziorem podtrzymującym przynętę, szczególnie przystosowany czerwonych robaków i dendrobeny.
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
3.70 zł     6.40 zł
2.00 zł     4.60 zł
Jaxon
2.20 zł     4.40 zł
3.70 zł     6.40 zł

Haczyki Ultrapoint 10015BLN

  • Haczyki Mustad 10015NPBLN Trout Power

Mocny hak kuty o krótkim trzonku z pojedynczym zadziorem podtrzymującym przynętę, szczególnie przystosowany czerwonych robaków i dendrobeny.
Mustad
Mustad
Związki firmy Mustad z polskim rynkiem wędkarskim trwają nieprzerwanie od prawie stu lat. MUSTAD tak głęboko wrósł w tradycję polskiego wędkarstwa, że każdy kto łowił, łowi lub będzie łowił ryby, na każdym kroku musi mieć kontakt z jego wyrobami. Prawie co trzeci haczyk albo kotwica kupowane na świecie pochodzą z firmy, której pełna nazwa brzmi O.Mustad & Son AS. MUSTAD zajmuje poczesne miejsce w historii rozwoju branży wędkarskiej na świecie. Jest przykładem sukcesu, jaki może odnieść konsekwentnie prowadzona, wielopokoleniowa firma oparta na tradycji rodzinnej. Jej historia zaczęła się w 1832 roku, w małym miasteczku Gjovik, w środkowej Norwegii. Niewielka kuźnia, w której produkowano różnego rodzaju wyroby użytkowe, w roku 1877 zaczęła swą przygodę z hakami wędkarskimi. Tak powstała pierwsza na świecie fabryka haczyków i kotwic prze­znaczonych dla zawodowych rybaków i wędkarzy.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.