Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię
Internetowy sklep wędkarski z 52961 dostępnych produktów!
Wybierz kategorię

Rapala Minnow Spoon

Minnow Spoon to połączenie woblera i wahadłówki, które świetnie sprawdzający się w czasie łowienia w zaroślach. Doskonale radzi sobie w szuwarach i dzięki rzucanym błyskom jest bardzo dobrze widoczny wśród obfitej roślinności wodnej. W czasie buszowania po zaroślach nie zaplątując się w nie, schodzi na większą głębokość i kieruje się w stronę dna. Rapala Minnow Spoon prawidłowo pracuje bez względu na prędkość prowadzenia - czy szybko, czy wolno, zawsze intryguje swym zachowaniem drapieżniki. Doskonale nadaje się zarówno do klasycznego spinningowania, jak i do trollingu. Giętka osłonka haka skutecznie zabezpiecza przed niepotrzebnymi zaczepami. Nadaje się do połowów zarówno w wodzie słodkiej jak i morskiej. • Hak Perma Steel. Ultra ostry i ultra mocny! • Zabezpieczenie antyzaczepowe. Metalowa sprężynka skutecznie chroni przed niepotrzebnym zaczepem. • Szerokie zastosowanie. Dzięki specyficznej akcji oraz generowanym rozbłyskom w wodzie, skuteczna przynęta przy wolnym i szybkim prowadzeniu. • Duży zasięg rzutu. Dzięki odpowiedniemu rozkładowi masy oraz kształtowi umożliwia da...
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
Dorado Darek Małysz
27.00 zł     34.50 zł
49.00 zł     84.00 zł
15.00 zł     35.50 zł
Ricky the Roach Shadtail
Nowość 2019!
Promocja!
17.00 zł     22.00 zł
10.00 zł     24.50 zł
17.00 zł     38.00 zł
8.00 zł     16.40 zł
6.50 zł     11.30 zł
46.00 zł     67.00 zł
9.90 zł     24.00 zł
52.00 zł     80.00 zł
8.00 zł     16.80 zł
Dorado Darek Małysz
27.00 zł     34.50 zł

Minnow Spoon

Minnow Spoon to połączenie woblera i wahadłówki, które świetnie sprawdzający się w czasie łowienia w zaroślach. Doskonale radzi sobie w szuwarach i dzięki rzucanym błyskom jest bardzo dobrze widoczny wśród obfitej roślinności wodnej. W czasie buszowania po zaroślach nie zaplątując się w nie, schodzi na większą głębokość i kieruje się w stronę dna.

Rapala Minnow Spoon prawidłowo pracuje bez względu na prędkość prowadzenia - czy szybko, czy wolno, zawsze intryguje swym zachowaniem drapieżniki. Doskonale nadaje się zarówno do klasycznego spinningowania, jak i do trollingu. Giętka osłonka haka skutecznie zabezpiecza przed niepotrzebnymi zaczepami. Nadaje się do połowów zarówno w wodzie słodkiej jak i morskiej.

• Hak Perma Steel. Ultra ostry i ultra mocny!
• Zabezpieczenie antyzaczepowe. Metalowa sprężynka skutecznie chroni przed niepotrzebnym zaczepem.
• Szerokie zastosowanie. Dzięki specyficznej akcji oraz generowanym rozbłyskom w wodzie, skuteczna przynęta przy wolnym i szybkim prowadzeniu.
• Duży zasięg rzutu. Dzięki odpowiedniemu rozkładowi masy oraz kształtowi umożliwia dalekie i celne rzuty.
• Odporność na korozję. 100% zabezpieczenie przeciw działaniu słonej wody.
• Metalizowana powierzchnia. Metaliczna warstwa z nierdzewnej stali zdecydowanie wzmacnia całą konstrukcję.

Rapala
Rapala
Nigdy jeszcze stare powiedzenie „Liczy się to, co w środku” nie było tak trafne jak w przypadku woblerów Rapali. Dlatego, że w środku większości z nich jest balsa, magiczne drewno, które od ponad sześćdziesięciu lat w równym stopniu fascynuje i ryby i wędkarzy.
Żaden inny wobler na świecie nie jest wykonywany z taką precyzją i takim bezpośrednim zaangażowaniem człowieka, jak wytwarzana z balsy Rapala.
Woblery są zabezpieczane 12 ultra cienkimi warstwami lakieru, które wzmacniają drewno, nie wprowadzając przyrostu masy. Naprawdę, jest to kawał dobrej roboty. Każdy, pojedynczy egzemplarz woblerów z balsy, przymocowany do krótkiego zestawu z wędziskiem, jest ręcznie testowany i dostrajany w kanale wodnym, tak aby po wyjęciu z opakowania był od razu gotowy do łowienia. Już przy pierwszym rzucie lekko i bez hałasu siada na wodzie. A potem, przy każdym obrocie kołowrotka, mała drewniana rybka zaczyna ożywać, drgać, kolebać się pokonując swoją drogę do serca wędkarzy na całym świecie...
Ostatnie komentarze
Aby dodać opinię, musisz się zalogować.