Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Rapala Nóż Deluxe Falcon Filet Knive Cena już od 42.00 zł Pokaż produkty

Noże do filetowania

Antypoślizgowa, wyprofilowana rączka, bezpieczna osłonka na palec. Ostrze z nierdzewnej stali, z uniwersalną pochewką, chroniącą ostrze oraz użytkownika. Wbudowana ostrzałka ułatwia ostrzenie bezpośrednio „na polu walki”. - Rękojeść: czarny plastik. - Pochewka: Sztywna z wbudowaną osełką.
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
30.00 zł     70.00 zł
35.00 zł     71.00 zł
150.00 zł     210.00 zł
355.00 zł     396.00 zł

Nóż Deluxe Falcon Filet Knive

Antypoślizgowa, wyprofilowana rączka, bezpieczna osłonka na palec. Ostrze z nierdzewnej stali, z uniwersalną pochewką, chroniącą ostrze oraz użytkownika. Wbudowana ostrzałka ułatwia ostrzenie bezpośrednio „na polu walki”.
- Rękojeść: czarny plastik.
- Pochewka: Sztywna z wbudowaną osełką.
Rapala
Rapala
Nigdy jeszcze stare powiedzenie „Liczy się to, co w środku” nie było tak trafne jak w przypadku woblerów Rapali. Dlatego, że w środku większości z nich jest balsa, magiczne drewno, które od ponad sześćdziesięciu lat w równym stopniu fascynuje i ryby i wędkarzy.
Żaden inny wobler na świecie nie jest wykonywany z taką precyzją i takim bezpośrednim zaangażowaniem człowieka, jak wytwarzana z balsy Rapala.
Woblery Rapala są zabezpieczane 12 ultra cienkimi warstwami lakieru, które wzmacniają drewno, nie wprowadzając przyrostu masy. Naprawdę, jest to kawał dobrej roboty. Każdy, pojedynczy egzemplarz woblerów z balsy, przymocowany do krótkiego zestawu z wędziskiem, jest ręcznie testowany i dostrajany w kanale wodnym, tak aby po wyjęciu z opakowania był od razu gotowy do łowienia. Już przy pierwszym rzucie lekko i bez hałasu siada na wodzie. A potem, przy każdym obrocie kołowrotka, mała drewniana rybka zaczyna ożywać, drgać, kolebać się pokonując swoją drogę do serca wędkarzy na całym świecie...

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.