Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię
Internetowy sklep wędkarski z 53347 dostępnych produktów!
Wybierz kategorię

Rapala Shad Rap Magnum

Rapala Shad Rap Magnum to wobler do łowienia dużych drapieżników. Ma mocną konstrukcją Magnum, jest wykonany z twardego drewna abachi w klasycznym kształcie Shad Rap. Jego metalowy ster stawia mniejszy opór podczas prowadzenia i odbija promienie słoneczne, intensywnie emitując refleksy, które przyciągają uwagę drapieżników. Kołysząca, ogonowa akcja w szerokim zakresie prędkości prowadzenia daje wędkarzowi możliwość różnorakiej prezentacji przynęty Rapala Shad Rap. - Klasyczny kształt Shad Rap - Wolnotonący - Mocne, nierdzewne kotwice VMC - Wabiące desenie z metalicznym, wewnętrznym wkładem - Szeroki zakres prędkości prowadzenia - Kołysząca ogonowa akcja - Minimalny opór w wodzie - Ekstremalnie wytrzymały, metalowy ster emitujący refleksy świetlne - Mocna konstrukcja Magnum - Ręcznie dostrajany - Indywidualnie testowany - Głębokość pracy: 2,4 - 3,6m
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
Nils Master
24.00 zł     39.50 zł
8.00 zł     16.80 zł
46.00 zł     67.00 zł
19.00 zł     28.00 zł
Wake Jigwobbler
27.50 zł     47.00 zł
18.00 zł     31.50 zł
17.00 zł     31.50 zł
27.50 zł     47.00 zł
22.00 zł     38.00 zł
5.50 zł     11.60 zł
16.00 zł     30.50 zł
4.50 zł     8.80 zł
22.00 zł     38.00 zł
17.00 zł     31.50 zł
17.00 zł     31.50 zł

Shad Rap Magnum

Rapala Shad Rap Magnum to wobler do łowienia dużych drapieżników. Ma mocną konstrukcją Magnum, jest wykonany z twardego drewna abachi w klasycznym kształcie Shad Rap. Jego metalowy ster stawia mniejszy opór podczas prowadzenia i odbija promienie słoneczne, intensywnie emitując refleksy, które przyciągają uwagę drapieżników.
Kołysząca, ogonowa akcja w szerokim zakresie prędkości prowadzenia daje wędkarzowi możliwość różnorakiej prezentacji przynęty Rapala Shad Rap.

  - Klasyczny kształt Shad Rap
  - Wolnotonący
  - Mocne, nierdzewne kotwice VMC
  - Wabiące desenie z metalicznym, wewnętrznym wkładem
  - Szeroki zakres prędkości prowadzenia
  - Kołysząca ogonowa akcja
  - Minimalny opór w wodzie
  - Ekstremalnie wytrzymały, metalowy ster emitujący refleksy świetlne
  - Mocna konstrukcja Magnum
  - Ręcznie dostrajany
  - Indywidualnie testowany
  - Głębokość pracy: 2,4 - 3,6m
Rapala
Rapala
Nigdy jeszcze stare powiedzenie „Liczy się to, co w środku” nie było tak trafne jak w przypadku woblerów Rapali. Dlatego, że w środku większości z nich jest balsa, magiczne drewno, które od ponad sześćdziesięciu lat w równym stopniu fascynuje i ryby i wędkarzy.
Żaden inny wobler na świecie nie jest wykonywany z taką precyzją i takim bezpośrednim zaangażowaniem człowieka, jak wytwarzana z balsy Rapala.
Woblery są zabezpieczane 12 ultra cienkimi warstwami lakieru, które wzmacniają drewno, nie wprowadzając przyrostu masy. Naprawdę, jest to kawał dobrej roboty. Każdy, pojedynczy egzemplarz woblerów z balsy, przymocowany do krótkiego zestawu z wędziskiem, jest ręcznie testowany i dostrajany w kanale wodnym, tak aby po wyjęciu z opakowania był od razu gotowy do łowienia. Już przy pierwszym rzucie lekko i bez hałasu siada na wodzie. A potem, przy każdym obrocie kołowrotka, mała drewniana rybka zaczyna ożywać, drgać, kolebać się pokonując swoją drogę do serca wędkarzy na całym świecie...
Ostatnie komentarze
Aby dodać opinię, musisz się zalogować.