Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Savage Gear Przynęty 3D Sardine Cena już od 20.00 zł Pokaż produkty

morskie przynęty gumowe

3D Sardine jest stworzony na podstawie małej Sardynki. Rewelacyjna akcja pływania - super dopracowane detale i kolorystyka to skarb gwarantujący skuteczne połowy drapieżników, które żywią się sardynkami. Przynęty 3D Sardine: - Trójwymiarowy projekt - Relewacyjna akcja pływania - Ultra miękka przynęta - Ultra ostry hak jigowy - Duże krwawiące oczy. 3D Sardine Jiggheads W oparciu o skanowanie 3D prawdziwej sardynki, ultra ostre haki jiggowe.
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
10.00 zł     16.00 zł
15.00 zł     24.00 zł
7.00 zł     12.00 zł
17.00 zł     38.00 zł

Przynęty 3D Sardine

3D Sardine jest stworzony na podstawie małej Sardynki. Rewelacyjna akcja pływania - super dopracowane detale i kolorystyka to skarb gwarantujący skuteczne połowy drapieżników, które żywią się sardynkami.

Przynęty 3D Sardine:

- Trójwymiarowy projekt
- Relewacyjna akcja pływania
- Ultra miękka przynęta
- Ultra ostry hak jigowy
- Duże krwawiące oczy.

3D Sardine Jiggheads
W oparciu o skanowanie 3D prawdziwej sardynki, ultra ostre haki jiggowe.
Savage Gear
Savage Gear
Savage Gear to światowy lider na rynku sprzętu wędkarskiego w dziedzinach wędkarstwa spinningowego i morskiego. Witaj wśród łowców wodnych drapieżników. Witaj w świecie sprzętu wędkarskiego Savage Gear!!!
Marka której celem jest zaspokojenie potrzeb łowców drapieżników, głównie szczupaków, okoni i sandaczy. Szeroka gama najwyższej jakości wędzisk uzupełniona o ogromną ofertę przynęt zarówno gumowych (twistery, rippery, shady), jak i bardzo skuteczne woblery Savage Gear czy wahadłówki i obrotówki.
Bardzo interesująca jest również oferta przeznaczona do połowu drapieżników morskich.
E-Katalog
Video-YouTube

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.