Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Savage Gear Wędki Black Savage Cena już od 341.00 zł Pokaż produkty

popularne wędki Savage Gear

Wędki Black Savage Spin 20-60g Dwuczęściowe wędki Savage Gear Black Savage o sporym wyrzucie i długości 251 cm, to specyficznie trudny model do zaproponowania danemu gatunku ryb. Równie dobrze może służyć do łowienia z brzegu, jak również z łodzi. Postanowiliśmy sprawdzić jego możliwości podczas metody trollingowej ze sporym obciążeniem przynęta + kamera Water Wolf. Wiemy, że tego typu model sprawdzi się również na większych rzekach w ostatnich dniach roku kalendarzowego podczas łowienia drapieżników na większe przynęty z większym obciążeniem. Wykonanie, podzespoły: Blank wysoko modułowy wędki Savage Gear Black Savage został pokryty czarnym matem, posiadający bardzo małą ilość żywic, jest niesamowicie lekki i cechujący się szczytową akcją. Moc drzemiąca w modelu 20-60g. to istny szatan na duże okazy. Omotki przelotek są wręcz wkomponowane w całość z bardzo dokładnie położonym lakierem. Przelotki oczywiście COIL CONTROL, co w rezultacie odchudza jeszcze bardziej wagę całego składu i pozwala na oddawanie precyzyjnych rzutów przede wszystkim cięższymi przynętami. Dolnik został uzbr...
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
13.00 zł     18.00 zł
13.00 zł     18.00 zł
10.00 zł     29.50 zł

Wędki Black Savage

Wędki Black Savage Spin 20-60g
Dwuczęściowe wędki Savage Gear Black Savage o sporym wyrzucie i długości 251 cm, to specyficznie trudny model do zaproponowania danemu gatunku ryb. Równie dobrze może służyć do łowienia z brzegu, jak również z łodzi. Postanowiliśmy sprawdzić jego możliwości podczas metody trollingowej ze sporym obciążeniem przynęta + kamera Water Wolf. Wiemy, że tego typu model sprawdzi się również na większych rzekach w ostatnich dniach roku kalendarzowego podczas łowienia drapieżników na większe przynęty z większym obciążeniem.

Wykonanie, podzespoły:
Blank wysoko modułowy wędki Savage Gear Black Savage został pokryty czarnym matem, posiadający bardzo małą ilość żywic, jest niesamowicie lekki i cechujący się szczytową akcją. Moc drzemiąca w modelu 20-60g. to istny szatan na duże okazy. Omotki przelotek są wręcz wkomponowane w całość z bardzo dokładnie położonym lakierem. Przelotki oczywiście COIL CONTROL, co w rezultacie odchudza jeszcze bardziej wagę całego składu i pozwala na oddawanie precyzyjnych rzutów przede wszystkim cięższymi przynętami. Dolnik został uzbrojony w czarną pianką EVA camo co podkreśla stanowczo wygląd serii. Wiele drobiazgów takich jak: zaczep na przynętę, wielkość przelotek, długość dolnika to wszystko komponuje i tworzy przemyślaną od podstaw serię Black Savage.

Przeznaczenie Black Savage:
To specyficzny model, ze względów długości składu. Gdyby wędzisko posiadało długość delikatnie większą to można by zaproponować je na północne rzeki. Jednak w naszych testach model rewelacyjnie wypadł w metodzie trollingowej. Długość oraz moc w zupełności pozwala na utrzymanie przynęty na smyczy takiej jak Hybrid Pike 25 cm + kamera Water Wolf. Równie dobrze spełni się podczas łowienia w rzekach ze środków pływających na przynęty większe z dość sporym dociążeniem, aby w większym nurcie zejść przynętą do dna w opadzie.

Wędki Black Savage DROP SHOT 5-18g.
Odsłaniamy pierwszy model z serii należącej do jednej z najgłośniejszych nowości marki Savage Gear na sezon 2016. Nowy minimalistyczny design który ochrzczono intrygującą nazwą BLACK SAVAGE to sprzęt, który skrywa w sobie istnie drapieżne instynkty. Zastosowany tu blank z wysoko modułowego włókna węglowego, nawet w delikatnych modelach do których niezaprzeczalnie należy opisywany Drop Shot, jest niesamowicie szybkim, a w części dolnej można zauważyć spotęgowaną moc. Dwusekcyjne modele Drop Shot różnią się długością, oraz mocą wyrzutową: delikatniejszy: 223cm (7,4') 2-12g, oraz mocniejszy: 233cm (7,8') 5-18g. Seria wyróżnia się nie tylko wyglądem, parametry użytkowe tych wędzisk wzbudzą zapewne Wasze spore zainteresowanie.

Wykonanie, podzespoły:
Blank wykonano z wysoko modułowego włókna węglowego, został on pokryty czarnym matem, posiadający bardzo małą ilość żywic. W efekcie jest on niesamowicie lekki i cechuje się szczytową akcją. Element szczytowy na krótkim odcinku został pomalowany w celu łatwiejszego wychwycenia delikatnych brań. Omotki przelotek są wręcz wkomponowane w całość z bardzo dokładnie położonym lakierem. Przelotki oczywiście COIL CONTROL, co w rezultacie odchudza jeszcze bardziej i tak wyśrubowaną wagę całego składu i daje większe możliwości rzutowe (na dalszą odległość) zwłaszcza przy lekkich przynętach. Dolnik został skomponowany w Japan Style (dzielony), wykończony dobrej jakości czarną pianką EVA w kamuflażu Urban, co podkreśla drapieżny design serii. Wiele drobiazgów, takich jak: zaczep na przynętę, wielkość przelotek, długość dolnika, to wszystko doskonale komponuje się w całość i tworzy przemyślaną od podstaw serię Black Savage.

Przeznaczenie:
Wędki Savage Gear Drop Shot zostały skierowane do metody mającej za zadanie jak najbardziej skuteczną prezentację przynęty. Jednak równie dobrze sprawdzi się przy metodzie opadowej, łowiąc mniejszymi, lżejszymi przynętami. Model 5-18g rewelacyjnie poradził sobie podczas testów z przynętą Crayfish uzbrojoną na główce Stand Up 6g. Pięknie grający szczyt, z uzbrojonym zestawem Drop Shot bez dużego wkładu nadgarstka wybijają przynętę wręcz perfekcyjnie nawet przy małym ciężarku 10g. Dolnik i jego zapas mocy sprosta niejednemu przyłowowi innych drapieżników niż okoń czy sandacz.
Savage Gear
Savage Gear
Savage Gear to światowy lider na rynku sprzętu wędkarskiego w dziedzinach wędkarstwa spinningowego i morskiego. Witaj wśród łowców wodnych drapieżników. Witaj w świecie sprzętu wędkarskiego Savage Gear!!!
Marka której celem jest zaspokojenie potrzeb łowców drapieżników, głównie szczupaków, okoni i sandaczy. Szeroka gama najwyższej jakości wędzisk uzupełniona o ogromną ofertę przynęt zarówno gumowych (twistery, rippery, shady), jak i bardzo skuteczne woblery Savage Gear czy wahadłówki i obrotówki.
Bardzo interesująca jest również oferta przeznaczona do połowu drapieżników morskich.
E-Katalog
Video-YouTube

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.