Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Savage Gear Wędki Pop N Stick Cena już od 320.00 zł Pokaż produkty

Idealna długość do łowienia dużymi popperami i woblerami. Doskonałe wędki Savage Gear Pop N Stick na większe i mocniejsze morskie drapieżniki, takie jak: tuńczyki i karanksy olbrzymie (GT). Przelotki ONE Sin SALT Mocowanie kołowrotka Tournament R/S 1DFR wysoko modułowe włókno węglowe Uchwyty z twardej pianki Hard EVA Dołączony praktyczny pokrowiec Akcja: Fast
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
11.50 zł     20.50 zł
11.00 zł     18.00 zł
HRT - TFL Poland
14.00 zł     23.00 zł

Wędki Pop N Stick

Idealna długość do łowienia dużymi popperami i woblerami. Doskonałe wędki Savage Gear Pop N Stick na większe i mocniejsze morskie drapieżniki, takie jak: tuńczyki i karanksy olbrzymie (GT).

  • Przelotki ONE Sin SALT

  • Mocowanie kołowrotka Tournament R/S

  • 1DFR wysoko modułowe włókno węglowe

  • Uchwyty z twardej pianki Hard EVA

  • Dołączony praktyczny pokrowiec

  • Akcja: Fast

Savage Gear
Savage Gear
Savage Gear to światowy lider na rynku sprzętu wędkarskiego w dziedzinach wędkarstwa spinningowego i morskiego. Witaj wśród łowców wodnych drapieżników. Witaj w świecie sprzętu wędkarskiego Savage Gear!!!
Marka której celem jest zaspokojenie potrzeb łowców drapieżników, głównie szczupaków, okoni i sandaczy. Szeroka gama najwyższej jakości wędzisk uzupełniona o ogromną ofertę przynęt zarówno gumowych (twistery, rippery, shady), jak i bardzo skuteczne woblery Savage Gear czy wahadłówki i obrotówki.
Bardzo interesująca jest również oferta przeznaczona do połowu drapieżników morskich.
E-Katalog

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.