Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię
Internetowy sklep wędkarski z 62807 dostępnych produktów!
Wybierz kategorię

Scotty Mocowanie echosondy

Cena już od 117.00 zł Pokaż produkty
KSP-0140 Mocowanie przetwornika echosondy. Zaprojektowany do stosowania w kajach i mniejszych łodziach. Wykonany z materiału kompozytowego odpornego na działanie czynników atmosferycznych – gwarantuje wieloletnie użytkowanie. - Długość regulowana od 30 do 45 cm, możliwość ustawienia pod dowolnym kątem. - W komplecie podstawa 0241L, łącznik 0412 i dwa dyski do mikroregulacji kąta (0415). KSP-0459M Przedłużacz – regulator zasięgu i wysokości do mocowania przetwornika. Przeznaczony do wysięgnika 0140 oraz do uchwytów do wędek, pozwala regulować wysokość ich ustawienia w zakresie 13 cm. KSP-0269 Uchwyt do montażu echosondy. Obrotowy uchwyt do montażu echosondy. Kompatybilny z większością modeli Lowrance, Eagle, Humminbird i Garmin. Możliwość szybkiego montażu i demontażu. KSP-0368 Podstawa do montażu echosondy Nowa uniwersalna podstawa do montażu echosondy. Kompatybilna z większością modeli, zaprojektowana tak, aby móc ją szybko zdemontować. Umożliwia rotację 360°.
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
60.00 zł     100.00 zł

Mocowanie echosondy

KSP-0140
Mocowanie przetwornika echosondy.

Zaprojektowany do stosowania w kajach i mniejszych łodziach. Wykonany z materiału kompozytowego odpornego na działanie czynników atmosferycznych – gwarantuje wieloletnie użytkowanie.
    - Długość regulowana od 30 do 45 cm, możliwość ustawienia pod dowolnym kątem.
    - W komplecie podstawa 0241L, łącznik 0412 i dwa dyski do mikroregulacji kąta (0415).

KSP-0459M
Przedłużacz – regulator zasięgu i wysokości do mocowania przetwornika.

Przeznaczony do wysięgnika 0140 oraz do uchwytów do wędek, pozwala regulować wysokość ich ustawienia w zakresie 13 cm.

KSP-0269
Uchwyt do montażu echosondy.

Obrotowy uchwyt do montażu echosondy. Kompatybilny z większością modeli Lowrance, Eagle, Humminbird i Garmin. Możliwość szybkiego montażu i demontażu.

KSP-0368
Podstawa do montażu echosondy

Nowa uniwersalna podstawa do montażu echosondy. Kompatybilna z większością modeli, zaprojektowana tak, aby móc ją szybko zdemontować. Umożliwia rotację 360°.

Scotty
Scotty
Firma Scotty to największy i najstarszy na świecie producent sprzętu trollingowego, obecny na rynku od przeszło 35 lat. Nowatorska konstrukcja windy trollingowej Scotty pozwala na precyzyjne prowadzenie przynęt spinningowych na zaplanowanej głębokości. Lata doświadczeń udowodniły, że dokładne pozycjonowanie przynęty w pionie jest najlepszym sposobem na zapewnienie dużej ilości brań. Windy zwiększyły zarówno skuteczność trollingu jak i przyjemność łowienia. Pamiętajmy, że najważniejsze hasło wpisane w filozofię firmy Scotty brzmi – „wędkarz powinien walczyć z rybą a nie z własnym sprzętem”.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.