Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię
Internetowy sklep wędkarski z 62764 dostępnych produktów!
Wybierz kategorię

Scotty Winda manualna Longarm 60”

Cena już od 3193.00 zł Pokaż produkty
Winda Scotty Longarm 1091 jest najwyższym modelem z grupy manualnych downriggerów. Longarm 1091 został wyposażony w teleskopowy bom o średnicy 1 1/4 cala, który umożliwia bezpieczne wyciągnięcie ramienia na długość 1,5 metra. Mechanizm teleskopu skonstruowany został w oparciu o specjalne nylonowe prowadnice, które zapewniają, płynną, cichą i bezpieczną pracę. 1091 posiada wszystkie cechy windy z półki deluxe i jest idealna do profesjonalnego morskiego trollingu. Winda oprócz standardowego uchwytu na bomie posiada montowany do podstawy dual rod holder, co daje razem trzy uchwyty do wędek. Cechy produktu: - 150-centymetrowy, nierdzewny, teleskopowy bom o średnicy 1 1/4 cala (po złożeniu długość wynosi 90 cm); - obrotowa podstawa umożliwiająca obrót o 360 stopni oraz 16 pozycji blokady; - automatyczny hamulec z największym dyskiem ciernym na rynku w tej klasie; - sprzęgło pozwalające kontrolować prędkość opuszczania; - szybki nawój – 60 cm za jednym obrotem korbki; - 200 stóp (około 60 m) nierdzewnej stalowej linki jakości premium (test wytrzymałości 150 lb); - zabezpieczony...
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
60.00 zł     100.00 zł

Winda manualna Longarm 60”

Winda Scotty Longarm 1091 jest najwyższym modelem z grupy manualnych downriggerów. Longarm 1091 został wyposażony w teleskopowy bom o średnicy 1 1/4 cala, który umożliwia bezpieczne wyciągnięcie ramienia na długość 1,5 metra. Mechanizm teleskopu skonstruowany został w oparciu o specjalne nylonowe prowadnice, które zapewniają, płynną, cichą i bezpieczną pracę. 1091 posiada wszystkie cechy windy z półki deluxe i jest idealna do profesjonalnego morskiego trollingu. Winda oprócz standardowego uchwytu na bomie posiada montowany do podstawy dual rod holder, co daje razem trzy uchwyty do wędek.

Cechy produktu:

  - 150-centymetrowy, nierdzewny, teleskopowy bom o średnicy 1 1/4 cala (po złożeniu długość wynosi 90 cm);
  - obrotowa podstawa umożliwiająca obrót o 360 stopni oraz 16 pozycji blokady;
  - automatyczny hamulec z największym dyskiem ciernym na rynku w tej klasie;
  - sprzęgło pozwalające kontrolować prędkość opuszczania;
  - szybki nawój – 60 cm za jednym obrotem korbki;
  - 200 stóp (około 60 m) nierdzewnej stalowej linki jakości premium (test wytrzymałości 150 lb);
  - zabezpieczony i odpowiednio nasmarowany licznik głębokości (odczyt w stopach);
  - pojedynczy uchwyt do wędki (0350BK);
  - w zestawie klips Scotty (nr 1170).

Przy zakupie windy 1091 polecamy do kompletu podwójny uchwyt do wędzisk, o numerze katalogowym 0247. Jest to praktycznie niezbędny element wyposażenia na każdej łodzi trollingowej.
Scotty
Scotty
Firma Scotty to największy i najstarszy na świecie producent sprzętu trollingowego, obecny na rynku od przeszło 35 lat. Nowatorska konstrukcja windy trollingowej Scotty pozwala na precyzyjne prowadzenie przynęt spinningowych na zaplanowanej głębokości. Lata doświadczeń udowodniły, że dokładne pozycjonowanie przynęty w pionie jest najlepszym sposobem na zapewnienie dużej ilości brań. Windy zwiększyły zarówno skuteczność trollingu jak i przyjemność łowienia. Pamiętajmy, że najważniejsze hasło wpisane w filozofię firmy Scotty brzmi – „wędkarz powinien walczyć z rybą a nie z własnym sprzętem”.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.