Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię
Internetowy sklep wędkarski z 59279 dostępnych produktów!
Wybierz kategorię

Scotty Wysięgnik na złączu kulowym Cena już od 279.00 zł Pokaż produkty

Wysięgnik na złączu kulowym 1 1/2 cala. Uchwyt z uniwersalną podstawą montażową 2 ¼ cala i podstawą do montażu echosondy. Większa średnica kulki to jednocześnie solidniejsze zamocowanie sprzętu, ważne przy większych i cięższych akcesoriach. Długość 17 cm.
Opublikuj:

Wysięgnik na złączu kulowym

Wysięgnik na złączu kulowym 1 1/2 cala. Uchwyt z uniwersalną podstawą montażową 2 ¼ cala i podstawą do montażu echosondy. Większa średnica kulki to jednocześnie solidniejsze zamocowanie sprzętu, ważne przy większych i cięższych akcesoriach.
Długość 17 cm.
Scotty
Scotty
Firma Scotty to największy i najstarszy na świecie producent sprzętu trollingowego, obecny na rynku od przeszło 35 lat. Nowatorska konstrukcja windy trollingowej Scotty pozwala na precyzyjne prowadzenie przynęt spinningowych na zaplanowanej głębokości. Lata doświadczeń udowodniły, że dokładne pozycjonowanie przynęty w pionie jest najlepszym sposobem na zapewnienie dużej ilości brań. Windy zwiększyły zarówno skuteczność trollingu jak i przyjemność łowienia. Pamiętajmy, że najważniejsze hasło wpisane w filozofię firmy Scotty brzmi – „wędkarz powinien walczyć z rybą a nie z własnym sprzętem”.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.