Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię
Internetowy sklep wędkarski z 62764 dostępnych produktów!
Wybierz kategorię

Scotty Wysięgniki obrotowe na złączu kulowym

Cena już od 215.00 zł Pokaż produkty
Nowy system montażowy SCOTTY Ball Mounting System jest kompatybilny z bardzo wieloma akcesoriami tej firmy. Złącze kulowe daje nieograniczone możliwości regulacji, w dowolnym położeniu i pod dowolnym kątem. Pełne zabezpieczenie antykorozyjne wszystkich elementów. 0150 - podstawa kwadratowa, 2 1/4 cala (57 mm), długość 17 cm. 0151 - owalna podstawa, głowica do montażu akcesoriów, długość 23 cm. 0152 - podstawa do montażu na burcie z boku lub w pionie, głowica do montażu akcesoriów, długość 27 cm.
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
60.00 zł     100.00 zł

Wysięgniki obrotowe na złączu kulowym

Nowy system montażowy SCOTTY Ball Mounting System jest kompatybilny z bardzo wieloma akcesoriami tej firmy. Złącze kulowe daje nieograniczone możliwości regulacji, w dowolnym położeniu i pod dowolnym kątem. Pełne zabezpieczenie antykorozyjne wszystkich elementów.
0150 - podstawa kwadratowa, 2 1/4 cala (57 mm), długość 17 cm.
0151 - owalna podstawa, głowica do montażu akcesoriów, długość 23 cm.
0152 - podstawa do montażu na burcie z boku lub w pionie, głowica do montażu akcesoriów, długość 27 cm.
Scotty
Scotty
Firma Scotty to największy i najstarszy na świecie producent sprzętu trollingowego, obecny na rynku od przeszło 35 lat. Nowatorska konstrukcja windy trollingowej Scotty pozwala na precyzyjne prowadzenie przynęt spinningowych na zaplanowanej głębokości. Lata doświadczeń udowodniły, że dokładne pozycjonowanie przynęty w pionie jest najlepszym sposobem na zapewnienie dużej ilości brań. Windy zwiększyły zarówno skuteczność trollingu jak i przyjemność łowienia. Pamiętajmy, że najważniejsze hasło wpisane w filozofię firmy Scotty brzmi – „wędkarz powinien walczyć z rybą a nie z własnym sprzętem”.
Video-YouTube

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.