Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Sensas 3000 Zanęta Gros Gardons Cena już od 15.50 zł Pokaż produkty

bardzo dobra zanęta na duże płocie

Zanęta o ciemnobrązowym kolorze i grubej granulacji, pozwala wyselekcjonować duże płocie. Te najwyższej jakości specjalistyczne zanęty zostały opracowane dzięki wielkiemu doświadczeniu naszych testerów i zawodników Team Sensas! Poszczególne mieszanki są perfekcyjnie dobrane do wymagań gatunków, na które są ukierunkowane i dobrze utrzymują je w polu nęcenia przez długi czas.
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
4.30 zł     7.70 zł
9.00 zł     14.20 zł
5.00 zł     8.50 zł
4.30 zł     7.10 zł

3000 Zanęta Gros Gardons

Zanęta o ciemnobrązowym kolorze i grubej granulacji, pozwala wyselekcjonować duże płocie.
Te najwyższej jakości specjalistyczne zanęty zostały opracowane dzięki wielkiemu doświadczeniu naszych testerów i zawodników Team Sensas!
Poszczególne mieszanki są perfekcyjnie dobrane do wymagań gatunków, na które są ukierunkowane i dobrze utrzymują je w polu nęcenia przez długi czas.
Sensas
Sensas

Zanęty Sensas


Firma Sensas jest światowym liderem w produkcji zanęt, aromatów sypkich do zanęt, olejów zapachowych i innych środków wabiących ryby. Siedziba firmy znajduje się we Francji w miasteczku Fontenay/Eure niedaleko Paryża. Fabryka gdzie produkuje się ich wyroby wraz z magazynami i budynkami administracji zajmuje powierzchnię 25000 metrów kwadratowych. Obok znanych nam zanęt i środków wabiących dodawanych do zanęt Sensas zajmuje się dystrybucją spławików na każda metodę łowienia (tyczka, bolonka, waggler) i innych akcesoriów wędkarskich potrzebnych przy tych metodach. Sensas oferuje wędkarskie produkty najlepszej klasy, doceniane przez lata i wybierane jako jedne te z najwyższej półki na zawodniczą rywalizację podczas zawodów w całej Europie.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.