Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

SPRO Woblery Ikiru Jerk

Cena już od 22.00 zł Pokaż produkty
Przynęty Ikiru "Jerk” są jerkbaitami, choć stosuje się je także jako crankbaity, wolno przy zwykłym ściąganiu. Magnetyczny system transferu masy tych nowych przynęt jest idealny dla zrównoważonej, tonącej akcji. Przynęty te pozwalają na dokładne rzuty oddawane z największą łatwością; nawet przy mniejszych rozmiarach. Doskonale przynęty na szeroki zakres głębokości wody. Woblery Ikiru Jerk zaprojektowane do łowienia słodkowodnych i morskich drapieżników.
Opublikuj:

Woblery Ikiru Jerk

Przynęty Ikiru "Jerk” są jerkbaitami, choć stosuje się je także jako crankbaity, wolno przy zwykłym ściąganiu. Magnetyczny system transferu masy tych nowych przynęt jest idealny dla zrównoważonej, tonącej akcji. Przynęty te pozwalają na dokładne rzuty oddawane z największą łatwością; nawet przy mniejszych rozmiarach.

Doskonale przynęty na szeroki zakres głębokości wody. Woblery Ikiru Jerk zaprojektowane do łowienia słodkowodnych i morskich drapieżników.
SPRO
SPRO
Firma Spro to nic innego jak doskonale znane nam japońskie Gamakatsu, tylko jego holenderski oddział. Spro produkuje na rynek europejski praktycznie wszystko co jest potrzebne do wędkowania: kołowrotki wszelkiego typu, liczne modele wędzisk, przynęty spinningowe, plecionki, przynęty morskie pilkery, zestawy do łowienia w morzu, akcesoria różnego typu, sprzęt karpiowy i wiele innych. Spro coraz bardziej znane jest poza Europą. W Ameryce Północnej szczególnie ze swoich doskonałych przynęt spinningowych. Łowi się tam na nie z powodzeniem Walleye, Muskie, Bassy, Łososie i Hallibuty. Firma Spro gwarantuje najwyższą jakość swoich wyrobów i oferuje te produkty w doskonałej cenie. To właśnie skłania wędkarzy do coraz częstszego sięgania po asortyment SPRO.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.