Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

SPRO Woblery Ikiru Joint Crank 35 Cena już od 25.00 zł Pokaż produkty

Wobler Ikiru Joint Crank 35 został zaprojektowany do połowu okoni. To niewielki wobler o dwuczęściowej konstrukcji, który dostępny jest w szerokiej ofercie kolorystycznej. Głębokość schodzenia do 0.8 metra.
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
10.00 zł     16.00 zł
13.00 zł     18.00 zł
Mandula Chełm Hand Made
9.20 zł     14.20 zł
18.00 zł     38.00 zł

Woblery Ikiru Joint Crank 35

Wobler Ikiru Joint Crank 35 został zaprojektowany do połowu okoni. To niewielki wobler o dwuczęściowej konstrukcji, który dostępny jest w szerokiej ofercie kolorystycznej.

Głębokość schodzenia do 0.8 metra.
SPRO
SPRO
Firma Spro to nic innego jak doskonale znane nam japońskie Gamakatsu, tylko jego holenderski oddział. Spro produkuje na rynek europejski praktycznie wszystko co jest potrzebne do wędkowania: kołowrotki wszelkiego typu, liczne modele wędzisk, przynęty spinningowe, plecionki, przynęty morskie pilkery, zestawy do łowienia w morzu, akcesoria różnego typu, sprzęt karpiowy i wiele innych. Spro coraz bardziej znane jest poza Europą. W Ameryce Północnej szczególnie ze swoich doskonałych przynęt spinningowych. Łowi się tam na nie z powodzeniem Walleye, Muskie, Bassy, Łososie i Hallibuty. Firma Spro gwarantuje najwyższą jakość swoich wyrobów i oferuje te produkty w doskonałej cenie. To właśnie skłania wędkarzy do coraz częstszego sięgania po asortyment SPRO.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.