Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię
Internetowy sklep wędkarski z 56246 dostępnych produktów!
Wybierz kategorię

SPRO Woblery Ikiru Micro Jerk 50F Cena już od 24.50 zł Pokaż produkty

Pływający Micro Jerk 50 posiada specjalny pływający ster, który sprawia, że ​​przynęta nurkuje szybciej. Przynęta pozwala na zaskakująco dobre rzuty, ale najważniejszą jej cechą jest fenomenalna, podwodna akcja. Te mikro przynęty idealnie kuszą drapieżniki, takie jak okoń, boleń i pstrąg. Mini przynęty zaprojektowano w taki sposób, aby wolno unosiły się w toni; przy ściąganiu będą wolno nurkować a po zatrzymaniu będą powoli wynurzać się na powierzchnię. Nagłe zatrzymanie przynęty sprawia, że zostaje dłużej w wodzie i jest w zasięgu wzroku ryby, zanim powoli wynurzy się na powierzchnię. Ekscytujące małe przynęty z fajnymi, naturalnymi kolorami i wzornictwem! Głębokość schodzenia: max 1,5m
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
6.00 zł     12.60 zł
140.00 zł     213.00 zł
23.00 zł     34.00 zł
15.00 zł     31.50 zł
37.00 zł     53.00 zł
Dorado Darek Małysz
27.00 zł     34.50 zł
15.00 zł     31.50 zł

Woblery Ikiru Micro Jerk 50F

Pływający Micro Jerk 50 posiada specjalny pływający ster, który sprawia, że ​​przynęta nurkuje szybciej. Przynęta pozwala na zaskakująco dobre rzuty, ale najważniejszą jej cechą jest fenomenalna, podwodna akcja. Te mikro przynęty idealnie kuszą drapieżniki, takie jak okoń, boleń i pstrąg.

Mini przynęty zaprojektowano w taki sposób, aby wolno unosiły się w toni; przy ściąganiu będą wolno nurkować a po zatrzymaniu będą powoli wynurzać się na powierzchnię. Nagłe zatrzymanie przynęty sprawia, że zostaje dłużej w wodzie i jest w zasięgu wzroku ryby, zanim powoli wynurzy się na powierzchnię. Ekscytujące małe przynęty z fajnymi, naturalnymi kolorami i wzornictwem!

Głębokość schodzenia: max 1,5m
SPRO
SPRO
Firma Spro to nic innego jak doskonale znane nam japońskie Gamakatsu, tylko jego holenderski oddział. Spro produkuje na rynek europejski praktycznie wszystko co jest potrzebne do wędkowania: kołowrotki wszelkiego typu, liczne modele wędzisk, przynęty spinningowe, plecionki, przynęty morskie pilkery, zestawy do łowienia w morzu, akcesoria różnego typu, sprzęt karpiowy i wiele innych. Spro coraz bardziej znane jest poza Europą. W Ameryce Północnej szczególnie ze swoich doskonałych przynęt spinningowych. Łowi się tam na nie z powodzeniem Walleye, Muskie, Bassy, Łososie i Hallibuty. Firma Spro gwarantuje najwyższą jakość swoich wyrobów i oferuje te produkty w doskonałej cenie. To właśnie skłania wędkarzy do coraz częstszego sięgania po asortyment SPRO.
Ostatnie komentarze
Aby dodać opinię, musisz się zalogować.