Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

SPRO Woblery Ikiru Minnow 95 & 115 Cena już od 31.00 zł Pokaż produkty

Podczas projektowania tego woblera wiele czasu poświęciliśmy na doskonalenie akcji, tak by była jak najbardziej realistyczna. Z lekko kołyszącą akcją jest to niesamowicie skuteczna przynęta. W korpusie znajdują się stalowe kulki, które zastosowano w celu zwiększenia odległości rzutów, które można oddać woblerem Ikuru Minnow.
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
Microbait Tomasz Szadkowski
20.00 zł     30.00 zł
10.00 zł     25.00 zł
10.00 zł     18.00 zł
11.00 zł     18.00 zł

Woblery Ikiru Minnow 95 & 115

Podczas projektowania tego woblera wiele czasu poświęciliśmy na doskonalenie akcji, tak by była jak najbardziej realistyczna. Z lekko kołyszącą akcją jest to niesamowicie skuteczna przynęta.
W korpusie znajdują się stalowe kulki, które zastosowano w celu zwiększenia odległości rzutów, które można oddać woblerem Ikuru Minnow.
SPRO
SPRO
Firma Spro to nic innego jak doskonale znane nam japońskie Gamakatsu, tylko jego holenderski oddział. Spro produkuje na rynek europejski praktycznie wszystko co jest potrzebne do wędkowania: kołowrotki wszelkiego typu, liczne modele wędzisk, przynęty spinningowe, plecionki, przynęty morskie pilkery, zestawy do łowienia w morzu, akcesoria różnego typu, sprzęt karpiowy i wiele innych. Spro coraz bardziej znane jest poza Europą. W Ameryce Północnej szczególnie ze swoich doskonałych przynęt spinningowych. Łowi się tam na nie z powodzeniem Walleye, Muskie, Bassy, Łososie i Hallibuty. Firma Spro gwarantuje najwyższą jakość swoich wyrobów i oferuje te produkty w doskonałej cenie. To właśnie skłania wędkarzy do coraz częstszego sięgania po asortyment SPRO.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.