Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Stonfo Elite Support 613 Cena już od 150.00 zł Pokaż produkty

Elite Support zostało zaprojektowane do wykonywania much typu parachute lub jako wsparcie do nawijarki podczas używania funkcji rotary. Jego zaokrąglony kształt zapewnia wystarczająco dużo miejsca do pracy. Zostało wykonane ze stali nierdzewnej regulowane w każdym kierunku. Pasuje do wszystkich imadeł z trzpieniem od 8 do 10 mm.
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
15.00 zł     30.00 zł
Wizard Andrzej Zasadzki
9.00 zł     13.80 zł
4.90 zł     6.20 zł
19.90 zł     34.00 zł

Elite Support 613

Elite Support zostało zaprojektowane do wykonywania much typu parachute lub jako wsparcie do nawijarki podczas używania funkcji rotary. Jego zaokrąglony kształt zapewnia wystarczająco dużo miejsca do pracy.
Zostało wykonane ze stali nierdzewnej regulowane w każdym kierunku.
Pasuje do wszystkich imadeł z trzpieniem od 8 do 10 mm.
Stonfo
Stonfo
Włoska firma Stonfo od wielu lat należy do grupy czołowych europejskich producentów wyspecjalizowanych w różnego rodzaju akcesoriach wędkarskich, ze szczególnym naciskiem położonym na ofertę związaną z wyczynowym łowieniem ryb na spławik.
W programie Stonfo można znaleźć dziesiątki niepozornych, małych przedmiotów wykonanych z najlepszych dostępnych materiałów. Dla laika rozpoznanie ich przeznaczenia jest niemal niemożliwe, lecz wytrawnym wędkarzom trudno wyobrazić sobie zmontowanie odpowiedniego zestawu bez użycia akcesoriów Stonfo.
Video-YouTube

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.