Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Veniard Promienie z oczek pawia Quille

Cena już od 14.20 zł Pokaż produkty
Gotowe do użycia farbowane na wiele kolorów promienie z oczek pawia. Niezastąpione we wszelkich tzw. quillówkach, od suchych much, poprzez mokre, a na nimfkach kończąc. W ofercie 9 kolorów.
Opublikuj:
Polecane produkty

Promienie z oczek pawia Quille

Gotowe do użycia farbowane na wiele kolorów promienie z oczek pawia. Niezastąpione we wszelkich tzw. quillówkach, od suchych much, poprzez mokre, a na nimfkach kończąc.

W ofercie 9 kolorów.
Veniard
Veniard
Firma Veniard Ltd. to marka znana od długich lat szerokiej rzeczy wędkarzy na całym świecie. Jej historia sięga 1923 roku, kiedy Panowie Ernest i Frank Veniard rozpoczęli dostarczać materiały najwyższej jakości do wykonywania sztucznych much.
W latach 30-tych bracia Veniard wydali pierwszy Fly Tying katalog, przedsiębiorstwo w tamtym czasie miało reputację firmy dostarczającej materiały najwyższej jakości.

Do materiałów naturalnych od których firma rozpoczynała swoją działalność dodano w późniejszym czasie materiały syntetyczne, genetyczne pióra oraz specjalnie dla nich projektowane narzędzia. Jednak i bez tych dodatkowych rzeczy Veniard jest i nadal pozostaje jedną z najlepszych na świecie firm dostarczających materiały do wykonywania sztucznych muche.
Ostatnie komentarze
Aby dodać opinię, musisz się zalogować.