Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Westin Przynęty Tommy the Trout (HL) Inline Cena już od 59.00 zł Pokaż produkty

Tommy był nieszczęśliwą rybą- jego niesamowite, realistyczne detale oraz bezkonkurencyjna akcja, sprawiły, że stał się lunchem dla wielu drapieżników. Jego sytuacja pogorszyła się jeszcze bardziej i od teraz jest dostępny w wersji in-line, co oznacza, że już nigdy nie zwieje przed szczękami ! System in-line składa się ze siedmiosplotowego materiału American Fishing Wire o wytrzymałości 90 lbs, który przechodzi przez specjalnie zaprojektowany tunel w głowie Tommy''ego. Przypon z dwoma mocnymi kotwiczkami jest połączony z korpusem za pośrednictwem systemu click-and-lock, który uwalnia go w momencie brania. To twarda przynęta z pómiękkimi płetwami SemiSoft, realistyczną pracą z migoczącym brzuchem oraz niesamowitym, ręcznym malowaniem. Tommy pozwala teraz wędkarzowi na wykorzystanie wszystkich walorów przynęt typu inline, ograniczając spięcia ryb, a jednocześnie nie tracąc przy tym nic ze swojego designu i akcji. Wybacz, Tommy... Materiał: plastik ABS Przynęta bezołowiowa Głębokość pracy: 0,5-2m Kotwice Japanese-style #1/0 ze stali węglowej Przypon AFW Surfstrand 1 x7 90...
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
Gunki Przynęty Naiad
Nowość 2020!
Promocja!
13.00 zł     20.00 zł
73.00 zł     105.00 zł
26.00 zł     47.00 zł
11.00 zł     18.00 zł

Przynęty Tommy the Trout (HL) Inline

Tommy był nieszczęśliwą rybą- jego niesamowite, realistyczne detale oraz bezkonkurencyjna akcja, sprawiły, że stał się lunchem dla wielu drapieżników. Jego sytuacja pogorszyła się jeszcze bardziej i od teraz jest dostępny w wersji in-line, co oznacza, że już nigdy nie zwieje przed szczękami !

System in-line składa się ze siedmiosplotowego materiału American Fishing Wire o wytrzymałości 90 lbs, który przechodzi przez specjalnie zaprojektowany tunel w głowie Tommy''ego. Przypon z dwoma mocnymi kotwiczkami jest połączony z korpusem za pośrednictwem systemu click-and-lock, który uwalnia go w momencie brania. To twarda przynęta z pómiękkimi płetwami SemiSoft, realistyczną pracą z migoczącym brzuchem oraz niesamowitym, ręcznym malowaniem. Tommy pozwala teraz wędkarzowi na wykorzystanie wszystkich walorów przynęt typu inline, ograniczając spięcia ryb, a jednocześnie nie tracąc przy tym nic ze swojego designu i akcji. Wybacz, Tommy...

  • Materiał: plastik ABS

  • Przynęta bezołowiowa

  • Głębokość pracy: 0,5-2m

  • Kotwice Japanese-style #1/0 ze stali węglowej

  • Przypon AFW Surfstrand 1 x7 90 lbs

  • Realistyczne, półmiękkie płetwy SemiSoft

  • Realistyczne oczy

  • Przynęta ręcznie malowana

Westin
Westin
Skandynawska marka Westin oferuje szeroki zakres sprawdzonych przynęt, które są produkowane z tą samą pasją jak oryginalne przynęty Ingvara Westina, których historia sięga lat 50-tych.
Produkty te są tworzone z myślą o tych wędkarzach, którzy szukają najlepszych przynęt do połowu największych ryb słodko oraz słonowodnych.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.