Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Westin Nowość 2020 Wędki W4 Lightstick Cena już od 648.00 zł Pokaż produkty

Wędka W4 LightStick powstała, aby skutecznie łowić małe i średnie ryby, takie jak: okonie, sandacze, pstrągi, bassy czarne oraz bassy morskie. Wędki można użyć do przeróżnych technik: łowienia na gumy z lekkimi główkami, obrotówkami, małymi woblerami, crankbaitami a nawet do Dropshota i zestawów Texas i Carloina. Wędka jest niezwykle lekka, dzięki zastosowaniu japońskich mat węglowych Torayca® High Performance Carbon. W4 LightStick pozwala na wyczucie pracy przynęty i zarejestrowanie nawet najdelikatniejszych brań. Postanowiliśmy użyć małych przelotek, aby poprawić odległości rzutów i zachować smukły design. Uchwyt kołowrotka: Fuji® SKTS Przelotki: SeaGuide® Blank: Torayca® High Performance Carbon o wspaniałej akcji i właściwościach rzutowych Rękojeść z korka klasy Premium Robiony na zamówienie, gumowy, antypoślizgowy gimbal Wzmocnienie z 90° Carbon Uchwyt na haczyk KIGAN® Dostarczany w pokrowcu W4
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
18.00 zł     38.00 zł
26.00 zł     36.50 zł
11.00 zł     18.00 zł
Westin Przynęty KickTeez ST
Nowość 2020!
Promocja!
18.00 zł     29.00 zł

Wędki W4 Lightstick

Wędka W4 LightStick powstała, aby skutecznie łowić małe i średnie ryby, takie jak: okonie, sandacze, pstrągi, bassy czarne oraz bassy morskie. Wędki można użyć do przeróżnych technik: łowienia na gumy z lekkimi główkami, obrotówkami, małymi woblerami, crankbaitami a nawet do Dropshota i zestawów Texas i Carloina. Wędka jest niezwykle lekka, dzięki zastosowaniu japońskich mat węglowych Torayca® High Performance Carbon. W4 LightStick pozwala na wyczucie pracy przynęty i zarejestrowanie nawet najdelikatniejszych brań. Postanowiliśmy użyć małych przelotek, aby poprawić odległości rzutów i zachować smukły design.

Uchwyt kołowrotka: Fuji® SKTS
Przelotki: SeaGuide®
Blank: Torayca® High Performance Carbon o wspaniałej akcji i właściwościach rzutowych
Rękojeść z korka klasy Premium
Robiony na zamówienie, gumowy, antypoślizgowy gimbal
Wzmocnienie z 90° Carbon
Uchwyt na haczyk KIGAN®
Dostarczany w pokrowcu W4
Westin
Westin
Obecnie skandynawska marka Westin oferuje szeroką gamę sprawdzonych sztucznych przynęt wędkarskich, wędek i innego sprzętu wędkarskiego - wszystkie wyprodukowane z taką samą pasją do perfekcji, jak oryginalna przynęta Ingvara Westina i stworzone, aby zadowolić tych, którzy szukają najlepszych narzędzi do łowienia ryb.
Produkty te są tworzone z myślą o tych wędkarzach, którzy szukają najlepszych przynęt do połowu największych ryb słodko oraz słonowodnych.
Ingvar Westin dorastał na żyznych łowiskach na północ od Sztokholmu. Tam wykonywał swój zawód jako utalentowany wytwórca narzędzi, tworząc skomplikowane rzeźby i urządzenia dla rzemieślników w pobliskich miastach. Ingvar prowadził skromne życie, więc gdy jego dzieci zapragnęły nowej zabawki, postanowił sam ją stworzyć.
Wkrótce Ingvar rozpoczął pracę nad rzeźbioną, drewnianą rybą, która wiła się i pracowała w wodzie jak prawdziwa ryba. Ingvar spędził niezliczone godziny udoskonalając zabawkę, aby uzyskać idealną, realistyczną akcję, o której wiedział, że zachwyci jego dzieci. Kiedy Ingvar skończył pracę, ochrzcił tę zabawkę „Jätte” - po szwedzku „olbrzym”.
Wieść o stworzeniu Ingvara szybko rozeszła się w małym miasteczku Skutskär. Położone między Morzem Bałtyckim a rzeką Dalalven miasto - w którym nawet dziś mieszka zaledwie 6000 osób - można nazwać obsesją na punkcie wędkarstwa. W krótkim czasie lokalni rybacy mieli obsesję na punkcie zabawki Ingvara. Zauważyli, że duży szczupak wydawał się nieodparcie przyciągany do drewnianej rzeźby i zaczęli domagać się, aby Ingvar założył haczyki na Jätte i pozwolił im łowić nim.
Wkrótce rozwinął się przemysł chałupniczy, a Ingvar zmienił się z wytwórcy narzędzi w wytwórcę przynęt z tętniącą życiem linią produkcyjną.
Do czasu, gdy w 1977 roku zaczęły krążyć historie o 45-kilogramowym szczupaku złowionym na Jätte, przynęta Ingvara Westina była znana w całej Skandynawii jako przynęta na duże drapieżniki.
Od tego czasu Westin Jätte oszukał jednego z największych i najbardziej przebiegłych starych szczupaków w Szwecji. To, co zaczęło się jako zabawka dla dzieci w 1952 roku, stało się ugruntowaną i zaufaną marką w branży wędkarskiej.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.