Pl
En Pl
EUR
Wybierz kategorię

Daiwa Multiplikatory Alphas CT SV SHL * Cena już od 334.44 € Pokaż produkty

Multiplikator Daiwa Alphas CT SV SHL to nowa koncepcja CT (Compact & Tough) daje możliwość komfortowego zarzucania zarówno bardzo lekkimi, jak i dużymi przynętami do ok.28g używając tego samego kołowrotka. Bez zmiany sprzętu możemy płynnie przejść z finezyjnego łowienia do połowu np. szczupaków. Frezowany CNC mechanizm umieszczony jest w stabilnym, aluminiowym korpusie i bez trudu wytrzyma nawet bardzo duże obciążenia. Hamulec Magforce-Z został lekko poprawiony (Air Brake System), by lepiej zabezpieczać przed nadmiernymi rozpędzeniem szpuli. ► CT (Compact & Tough) ► Korpus HARDBODYZ® ► 6 Łożysk kulkowych „CRBB®“ ► Hamulec UTD® ► Magforce®-Z magnetyczny hamulec ► Szpula SV ► Uchwyt korbki Soft-Touch ► Model na lewą rękę ► Made in Japan
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
Abu Garcia Multiplikatory MaxToro DLC
Nowość 2021!
Promocja!
122.22 €     143.33 €
9.78 €     17.56 €
82.22 €     116.67 €

Multiplikatory Alphas CT SV SHL *

Multiplikator Daiwa Alphas CT SV SHL to nowa koncepcja CT (Compact & Tough) daje możliwość komfortowego zarzucania zarówno bardzo lekkimi, jak i dużymi przynętami do ok.28g używając tego samego kołowrotka. Bez zmiany sprzętu możemy płynnie przejść z finezyjnego łowienia do połowu np. szczupaków. Frezowany CNC mechanizm umieszczony jest w stabilnym, aluminiowym korpusie i bez trudu wytrzyma nawet bardzo duże obciążenia. Hamulec Magforce-Z został lekko poprawiony (Air Brake System), by lepiej zabezpieczać przed nadmiernymi rozpędzeniem szpuli.
► CT (Compact & Tough)
► Korpus HARDBODYZ®
► 6 Łożysk kulkowych „CRBB®“
► Hamulec UTD®
► Magforce®-Z magnetyczny hamulec
► Szpula SV
► Uchwyt korbki Soft-Touch
► Model na lewą rękę
► Made in Japan
Daiwa
Daiwa
Daiwa posiada swoich przedstawicieli w wielu krajach na całym świecie. Najważniejsi przedstawiciele znajdują się w Japonii, USA, Australii, Francji, Niemczech oraz Wielkiej Brytanii. Zapotrzebowanie na towar marki Daiwa jednak jest tak duże, że coraz więcej mniejszych firm postanowiło sprzedawać te produkty w swoich krajach. Centrala Daiwy znana jest z tego, że gdy tylko wędkarze potrzebują specyficznego towaru, który sprawdzi się na lokalnym rynku i spełni ich oczekiwania, natychmiast go konstruuje i zaczyna sprzedawać. Między innymi tymi posunięciami zyskała sobie zaufanie. Zapewniona pomoc On-Line, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania czy infolinie na całym świecie są czynne non-stop. Każdy może zwrócić na coś uwagę lub podsunąć jakiś ciekawy pomysł.
Celem nadrzędnym korporacji jest oddać w ręce wędkarzy sprzęt wędkarski Daiwa jak najbardziej dopieszczony i zaawansowany technologicznie produkt, co czynią od lat z powodzeniem.
E-Katalog

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.