Pl
En Pl
EUR
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię
Internetowy sklep wędkarski z 55381 dostępnych produktów!
Wybierz kategorię

Dragon Dragon Hells Anglers - Plecak z pudełkami Cena już od 59.56 € Pokaż produkty

Dobrze zaprojektowany i solidnie uszyty plecak wędkarski na wyprawy, gdy potrzebujemy nieco więcej wyposażenia. Plecak dysponuje dużą komorą główną z możliwością podzielenia jej w pionowym układzie na dwie komory z bardzo wygodnym dostępem, odpowiednio od góry i od dołu (od frontu plecaka). W komplecie trzy pudełka, a jeśli z nich zrezygnujemy, główną komorę można podzielić ruchomą przegrodą mocowaną mocnymi rzepami. Plecak wyposażono w 6 pojemnych kieszeni, w tym jedną wewnętrzną na plecach oraz zewnętrzne 2 kieszonki z siatki. Szerokie szelki, wyłożone gąbką oraz wzmocnione siatką transmisyjną, posiadają regulację długości. Zewnętrzne ścianki plecaka oraz kieszenie wyłożono gąbką, plecy wyposażono w trzy gąbki zapewniające odpowiednią wentylację i wygodę, spód plecaka wzmocniono czterema szerokimi stopkami z mocnego tworzywa. Wymiary (dł./szer./wys.): 40 x 21 x 47 cm. Waga bez pudełek: 970 g.
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
8.67 €     14.44 €
51.11 €     73.33 €
18.67 €     28.89 €

Dragon Hells Anglers - Plecak z pudełkami

Dobrze zaprojektowany i solidnie uszyty plecak wędkarski na wyprawy, gdy potrzebujemy nieco więcej wyposażenia. Plecak dysponuje dużą komorą główną z możliwością podzielenia jej w pionowym układzie na dwie komory z bardzo wygodnym dostępem, odpowiednio od góry i od dołu (od frontu plecaka). W komplecie trzy pudełka, a jeśli z nich zrezygnujemy, główną komorę można podzielić ruchomą przegrodą mocowaną mocnymi rzepami. Plecak wyposażono w 6 pojemnych kieszeni, w tym jedną wewnętrzną na plecach oraz zewnętrzne 2 kieszonki z siatki.
Szerokie szelki, wyłożone gąbką oraz wzmocnione siatką transmisyjną, posiadają regulację długości. Zewnętrzne ścianki plecaka oraz kieszenie wyłożono gąbką, plecy wyposażono w trzy gąbki zapewniające odpowiednią wentylację i wygodę, spód plecaka wzmocniono czterema szerokimi stopkami z mocnego tworzywa.

Wymiary (dł./szer./wys.): 40 x 21 x 47 cm.
Waga bez pudełek: 970 g.
Dragon
Dragon
Sprzęt wędkarski Dragon najwyższej klasy! Ogromna oferta wędzisk, kołowrotków, przynęt, zanęt, akcesoriów i odzieży wędkarskiej. DRAGON jest przedstawicielem marek: AFW, Garmin, Geoff Anderson, Meiho, Momoi, Mustad, O'Ki Tackle, Ryobi, Scotty, Toray, Versus, VK wyłącznie na terenie Polski. Team Dragon to grupa współpracujących z nami zapalonych wędkarzy, którzy od wielu lat testują nasz sprzęt na najbardziej wymagających łowiskach świata.
Wędkarze oczekują, że jakość oferowanego sprzętu będzie nadążać za ich rosnącymi umiejętnościami i ambicjami. Aby spełnić oczekiwania naszych Klientów, do produkcji kołowrotków wdrożyliśmy tzw. System Optymalizacji Jakości (ang. Quality Optimum System-QOS), polegający na stworzeniu zamkniętego łańcucha powiązań technologicznych, sterowanego na każdym etapie procesu wytwarzania – od wstępnego projektu po końcowy montaż. Ważnym elementem systemu jest wykorzystanie zoptymalizowanej konstrukcji z użyciem najwyższej klasy podzespołów i materiałów. Doskonałym przykładem jest np. łożysko – jeden z najważniejszych elementów decydujących o trwałości kołowrotka. Nie ilość, lecz przede wszystkim jakość zastosowanych łożysk wpływa na to, czy kołowrotek będzie służył przez wiele sezonów, czy też po kilkukrotnym użyciu wyląduje na śmietniku. Biorąc pod uwagę gabaryty oraz występujące podczas pracy obciążenia, najlepsze łożyska do kołowrotków wytwarzane są obecnie w Japonii, na Tajwanie i w Niemczech. Właśnie takie łożyska stosujemy w kołowrotkach Dragona! Dzięki temu nawet najtańsze modele spełniają wysokie standardy, pracują bezawaryjnie i nigdy nie zawodzą swoich właścicieli!
E-Katalog

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.