Pl
En Pl
EUR
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię
Internetowy sklep wędkarski z 59249 dostępnych produktów!
Wybierz kategorię

Dragon POJEMNIK KARPIOWY Z COOLEREM NA DIPY I KULKI Cena już od 20.00 € Pokaż produkty

Solidnie wykonany (wewnętrzne szwy zabezpieczone trwałymi lamówkami), poręczny w przenoszeniu i bardzo funkcjonalny w użytkowaniu pojemnik. Pojemność komory na kulki wystarczająca do całodziennej zasiadki z nęceniem punktowym (np. z użyciem woreczków rozpuszczalnych). Pojemnik można wykorzystać do wędkowania gruntowego i transportowania innej zanęty np. zmiękczonych ziaren, pelletu, pasty pelletowej do koszyczków.Wyposażony w dwie komory, wyjmowany zasobnik na 6 pojemników/ słoików z dipem wyposażony w rączki do przenoszenia. Duża komora wyłożona metalizowaną folią izotermiczną pełniącą rolę coolera. Pojemnik wyposażony w solidne zamki wszyte na ¾ obwodu komór, 2 rączki spinane rzepem co ułatwia przenoszenie. Łatwy w utrzymaniu czystości i trwały. Wymiary (dł./szer./wys.): 28 x 18 x 21 cm. Waga: 415 g.
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
6.67 €     14.44 €
44.44 €     63.33 €
FOX Pokrowce na wędki Explorer Double Sleeves
Nowość 2021!
Promocja!
37.78 €     62.22 €
FOX Pokrowce na wędki Explorer Single Sleeve
Nowość 2021!
Promocja!
23.33 €     37.78 €

POJEMNIK KARPIOWY Z COOLEREM NA DIPY I KULKI

Solidnie wykonany (wewnętrzne szwy zabezpieczone trwałymi lamówkami), poręczny w przenoszeniu i bardzo funkcjonalny w użytkowaniu pojemnik. Pojemność komory na kulki wystarczająca do całodziennej zasiadki z nęceniem punktowym (np. z użyciem woreczków rozpuszczalnych). Pojemnik można wykorzystać do wędkowania gruntowego i transportowania innej zanęty np. zmiękczonych ziaren, pelletu, pasty pelletowej do koszyczków.Wyposażony w dwie komory, wyjmowany zasobnik na 6 pojemników/ słoików z dipem wyposażony w rączki do przenoszenia. Duża komora wyłożona metalizowaną folią izotermiczną pełniącą rolę coolera. Pojemnik wyposażony w solidne zamki wszyte na ¾ obwodu komór, 2 rączki spinane rzepem co ułatwia przenoszenie. Łatwy w utrzymaniu czystości i trwały.
Wymiary (dł./szer./wys.): 28 x 18 x 21 cm. Waga: 415 g.
Dragon
Dragon
Sprzęt wędkarski Dragon Fishing Equipment! Ogromna oferta wędzisk, kołowrotków, przynęt, zanęt, akcesoriów i odzieży wędkarskiej. DRAGON jest przedstawicielem marek: AFW, Meiho, Momoi, Mustad, O'Ki Tackle, Ryobi, Scotty, Toray, Versus, VK wyłącznie na terenie Polski. Team Dragon to grupa współpracujących z nami zapalonych wędkarzy, którzy od wielu lat testują nasz sprzęt na najbardziej wymagających łowiskach świata.
Wędkarze oczekują, że jakość oferowanego sprzętu będzie nadążać za ich rosnącymi umiejętnościami i ambicjami. Aby spełnić oczekiwania naszych Klientów, do produkcji kołowrotków wdrożyliśmy tzw. System Optymalizacji Jakości (ang. Quality Optimum System-QOS), polegający na stworzeniu zamkniętego łańcucha powiązań technologicznych, sterowanego na każdym etapie procesu wytwarzania – od wstępnego projektu po końcowy montaż. Ważnym elementem systemu jest wykorzystanie zoptymalizowanej konstrukcji z użyciem najwyższej klasy podzespołów i materiałów. Doskonałym przykładem jest np. łożysko – jeden z najważniejszych elementów decydujących o trwałości kołowrotka. Nie ilość, lecz przede wszystkim jakość zastosowanych łożysk wpływa na to, czy kołowrotek będzie służył przez wiele sezonów, czy też po kilkukrotnym użyciu wyląduje na śmietniku. Biorąc pod uwagę gabaryty oraz występujące podczas pracy obciążenia, najlepsze łożyska do kołowrotków wytwarzane są obecnie w Japonii, na Tajwanie i w Niemczech. Właśnie takie łożyska stosujemy w kołowrotkach Dragona! Dzięki temu nawet najtańsze modele spełniają wysokie standardy, pracują bezawaryjnie i nigdy nie zawodzą swoich właścicieli!
E-Katalog

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.