Pl
En Pl
EUR
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię
Internetowy sklep wędkarski z 59249 dostępnych produktów!
Wybierz kategorię

Dragon Pojemnik na flashery Cena już od 39.33 € Pokaż produkty

Solidnie uszyty i usztywniany pianką pojemnik kapitalnie ułatwiający dostęp oraz wygodne korzystanie z kilkudziesięciu wzorów flasherów. Dobrze zaprojektowany pojemnik to nie tylko ergonomia, ale również skuteczna ochrona kosztownych wabików. Komora pojemnika jest podzielona przegrodami mocowanymi na rzepach. Można przechowywać duże i małe flashery. Solidny zamek błyskawiczny otwiera górną pokrywę, co umożliwia swobodne przeglądanie kolekcji i szybki wybór odpowiedniego flashera. Wymiary (dł./szer./wys.): 46 x 10 x 27 cm. Waga: 677 g.
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
FOX Pokrowce na wędki Explorer Tri Sleeves
Nowość 2021!
Promocja!
51.11 €     83.33 €
33.33 €     42.22 €
FOX Pokrowce na wędki Explorer Single Sleeve
Nowość 2021!
Promocja!
23.33 €     37.78 €
11.11 €     30.22 €

Pojemnik na flashery

Solidnie uszyty i usztywniany pianką pojemnik kapitalnie ułatwiający dostęp oraz wygodne korzystanie z kilkudziesięciu wzorów flasherów. Dobrze zaprojektowany pojemnik to nie tylko ergonomia, ale również skuteczna ochrona kosztownych wabików.
Komora pojemnika jest podzielona przegrodami mocowanymi na rzepach. Można przechowywać duże i małe flashery. Solidny zamek błyskawiczny otwiera górną pokrywę, co umożliwia swobodne przeglądanie kolekcji i szybki wybór odpowiedniego flashera.

Wymiary (dł./szer./wys.): 46 x 10 x 27 cm.
Waga: 677 g.
Dragon
Dragon
Sprzęt wędkarski Dragon Fishing Equipment! Ogromna oferta wędzisk, kołowrotków, przynęt, zanęt, akcesoriów i odzieży wędkarskiej. DRAGON jest przedstawicielem marek: AFW, Meiho, Momoi, Mustad, O'Ki Tackle, Ryobi, Scotty, Toray, Versus, VK wyłącznie na terenie Polski. Team Dragon to grupa współpracujących z nami zapalonych wędkarzy, którzy od wielu lat testują nasz sprzęt na najbardziej wymagających łowiskach świata.
Wędkarze oczekują, że jakość oferowanego sprzętu będzie nadążać za ich rosnącymi umiejętnościami i ambicjami. Aby spełnić oczekiwania naszych Klientów, do produkcji kołowrotków wdrożyliśmy tzw. System Optymalizacji Jakości (ang. Quality Optimum System-QOS), polegający na stworzeniu zamkniętego łańcucha powiązań technologicznych, sterowanego na każdym etapie procesu wytwarzania – od wstępnego projektu po końcowy montaż. Ważnym elementem systemu jest wykorzystanie zoptymalizowanej konstrukcji z użyciem najwyższej klasy podzespołów i materiałów. Doskonałym przykładem jest np. łożysko – jeden z najważniejszych elementów decydujących o trwałości kołowrotka. Nie ilość, lecz przede wszystkim jakość zastosowanych łożysk wpływa na to, czy kołowrotek będzie służył przez wiele sezonów, czy też po kilkukrotnym użyciu wyląduje na śmietniku. Biorąc pod uwagę gabaryty oraz występujące podczas pracy obciążenia, najlepsze łożyska do kołowrotków wytwarzane są obecnie w Japonii, na Tajwanie i w Niemczech. Właśnie takie łożyska stosujemy w kołowrotkach Dragona! Dzięki temu nawet najtańsze modele spełniają wysokie standardy, pracują bezawaryjnie i nigdy nie zawodzą swoich właścicieli!
E-Katalog

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.