Pl
En Pl
EUR
Wybierz kategorię

DUO Woblery Realis Onimasu Cena już od 44.32 € Pokaż produkty

Pionier projektu Prometeusz - przenosi realizm na zupełnie nowy poziom! Praca przynęty przypomina literę "S" co, jak potwierdziły badania, jest jednym z najefektywniejszych rodzajów pracy przynęty. Zastosowano w nich typowe dla DUO kolory oraz zaawansowany proces malowania. Końcowy produkt jest szokująco realistyczne. W przynęcie Onimasu skupiono się by uzyskać prawdziwy ruch w kształcie litery "S", różniący się od tego uzyskanego w przynętach innych producentów. Trasa pracy przynęty jest zdeterminowana przez unikalny profil oraz pierwszy segment. Tępo pracy jest podyktowane napięciem żyłki oraz tempem obrotu korbkami kołowrotka. Celem tych zabiegów było uzyskanie różnej pracy przynęty w zależności od intencji wędkarza. Woblery Realis Onimasu charakteryzują się szerokimi wychyleniami podczas prowadzenia. Dzięki takiej pracy, przynęta dłużej znajduje się w zasięgu ataku drapieżnika, imitując zachowanie uciekającej rybki. Balans przynęty oraz pozycja w wodzie sprawiają ze Onimasu jest niezwykle stabilny. Onimasu to jedna z wielu innowacji powstałych w wyniku projektu...
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
5.80 €     7.50 €
3.41 €     7.16 €
2.50 €     3.86 €
1.36 €     2.86 €

Woblery Realis Onimasu

Pionier projektu Prometeusz - przenosi realizm na zupełnie nowy poziom!

Praca przynęty przypomina literę "S" co, jak potwierdziły badania, jest jednym z najefektywniejszych rodzajów pracy przynęty.
Zastosowano w nich typowe dla DUO kolory oraz zaawansowany proces malowania. Końcowy produkt jest szokująco realistyczne.

W przynęcie Onimasu skupiono się by uzyskać prawdziwy ruch w kształcie litery "S", różniący się od tego uzyskanego w przynętach innych producentów.

Trasa pracy przynęty jest zdeterminowana przez unikalny profil oraz pierwszy segment. Tępo pracy jest podyktowane napięciem żyłki oraz tempem obrotu korbkami kołowrotka.
Celem tych zabiegów było uzyskanie różnej pracy przynęty w zależności od intencji wędkarza.

Woblery Realis Onimasu charakteryzują się szerokimi wychyleniami podczas prowadzenia. Dzięki takiej pracy, przynęta dłużej znajduje się w zasięgu ataku drapieżnika, imitując zachowanie uciekającej rybki. Balans przynęty oraz pozycja w wodzie sprawiają ze Onimasu jest niezwykle stabilny. Onimasu to jedna z wielu innowacji powstałych w wyniku projektu Prometeusz.

DUO
DUO
Historia japońskiej marki DUO sięga 1995 roku kiedy to Hisahiro Matsushita założył firmę, której celem była dystrybucja sprzętu wędkarskiego.
Nigdy nawet pod wpływem recesji z lat 90-tych nie zmieniło swojej głównej koncepcji - wytwarzania produktów najwyższej jakości.
Teraz w trzecim dziesięcioleciu jest powszechnie uważana w Japonii jako jedną z najlepszych marek w branży.
Do roku 2016 oferta japońskich woblerów osiągnęła sprzedaż ponad 20 milionów sztuk !
Video-YouTube

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.