Pl
En Pl
EUR
Wybierz kategorię

Jaxon Pałka do głuszenia ryb Cena już od 8.86 € Pokaż produkty

Pałka jest znana od wielu lat wędkarzom muchowym, bardzo praktyczna w momencie, gdy szybko i sprawnie musimy ogłuszyć pstrąga, lipienia czy inną rybę.
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
5.91 €     9.32 €
10.91 €     17.27 €
Mandula Chełm Hand Made
2.23 €     3.41 €
3.41 €     7.16 €
3.18 €     6.02 €
Mandula Chełm Hand Made
1.95 €     3.02 €
Dorado Darek Małysz
4.75 €     6.59 €

Pałka do głuszenia ryb

Pałka jest znana od wielu lat wędkarzom muchowym, bardzo praktyczna w momencie, gdy szybko i sprawnie musimy ogłuszyć pstrąga, lipienia czy inną rybę.
Jaxon
Jaxon
Działamy na polskim rynku wędkarskim od 1984 roku. Jesteśmy jedną z największych hurtowni wędkarskich w Europie Centralnej. Prezentujemy kompleksową ofertę sprzętu wędkarskiego obejmującą wędziska, kołowrotki, żyłki, plecionki, przynęty spinningowe, haczyki, spławiki, podbieraki i tysiące różnych akcesoriów wędkarskich. Nasza oferta handlowa jest skierowana do wędkarzy w myśl podstawowej zasady - bezkompromisowa jakość w konkurencyjnej cenie. Jesteśmy obecni praktycznie we wszystkich dobrych polskich sklepach wędkarskich.
Z roku na rok rośnie znaczenie wyrobów sygnowanych znakiem JAXON w wielu krajach europejskich. Wszystkie nasze produkty przed dopuszczeniem do sprzedaży przechodzą wielostopniową serię testów prowadzonych przez grono najlepszych ekspertów wędkarskich. Prowadzimy dobrze zaopatrzony serwis, udzielamy gwarancji na wszystkie wędki i kołowrotki JAXON.
Sprzęt wędkarski Jaxon cieszy się zasłużenie dobrą opinią wśród szerokiej rzeszy wędkarzy. Coraz chętniej po nasze towary sięgają wędkarze profesjonaliści startujący na krajowych i międzynarodowych zawodach wędkarskich.
E-Katalog
Ostatnie komentarze
Aby dodać opinię, musisz się zalogować.