Pl
En Pl
EUR
Wybierz kategorię

Savage Gear Wędki Salt 1DFR Jigging Trigger

Cena już od 66.67 € Pokaż produkty
Doskonale zaprojektowane wędki Savage Gear Salt 1DFR Jigging Trigger do sztuki morskiego jiggowania! Doskonałe wędzisko na większe i mocniejsze morskie drapieżniki, takie jak: tuńczyki i seriole olbrzymie! Wędki posiadają uchwyt kołowrotka z tzw. pazurem do multiplikatora. Przelotki ONE Sin SALT Mocowanie kołowrotka Tournament R/S 1DFR wysoko modułowe włókno węglowe Uchwyty z twardej pianki Hard EVA
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
2.44 €     3.78 €
2.67 €     4.44 €
Penn Kołowrotki Slammer IV
Nowość 2022!
Promocja!
204.44 €     247.78 €

Wędki Salt 1DFR Jigging Trigger

Doskonale zaprojektowane wędki Savage Gear Salt 1DFR Jigging Trigger do sztuki morskiego jiggowania! Doskonałe wędzisko na większe i mocniejsze morskie drapieżniki, takie jak: tuńczyki i seriole olbrzymie!
Wędki posiadają uchwyt kołowrotka z tzw. pazurem do multiplikatora.

  • Przelotki ONE Sin SALT

  • Mocowanie kołowrotka Tournament R/S

  • 1DFR wysoko modułowe włókno węglowe

  • Uchwyty z twardej pianki Hard EVA


Savage Gear
Savage Gear
Savage Gear to światowy lider na rynku sprzętu wędkarskiego w dziedzinach wędkarstwa spinningowego i morskiego. Witaj wśród łowców wodnych drapieżników. Witaj w świecie sprzętu wędkarskiego Savage Gear!!!
Marka której celem jest zaspokojenie potrzeb łowców drapieżników, głównie szczupaków, okoni i sandaczy. Szeroka gama najwyższej jakości wędzisk uzupełniona o ogromną ofertę przynęt zarówno gumowych (twistery, rippery, shady), jak i bardzo skuteczne woblery Savage Gear czy wahadłówki i obrotówki.
Bardzo interesująca jest również oferta przeznaczona do połowu drapieżników morskich.
E-Katalog

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.