Pl
En Pl
EUR
Wybierz kategorię
Wybierz filtry
Cena (€)
-
Producent
Smak / aromat
Waga (kg)

Zanęty, Stick, Spod i Method Mixy

Massive Baits Stick Mix PVA Method Groundbait
Nowość 2020!
Cena od 4.91 €
Cena od 8.41 €
Cena od 6.48 €
Cena od 5.68 €
Cena od 6.50 €
Cena od 3.86 €
Massive Baits
Cena od 3.64 €
Sticky Baits
Cena od 9.66 €
DYNAMITE BAITS
Cena od 6.82 €
DYNAMITE BAITS
Cena od 7.27 €
Spontaniczna zasiadka czy krótki wypad na łowisko obfitujące w duże karpie, mają swoje uroki. W tym przypadku, odpowiednio dobrana zanęta potrafi stanowić o wędkarskim sukcesie bądź porażce. Ogromną popularnością cieszą się stick mixy, spod mixy oraz gotowe method mixy. Czym są i jak je stosować?
Stick mix to niezwykle aromatyczna i intensywnie pracująca zanęta stosowania do nęcenia punktowego przy użyciu materiałów PVA. Z powodzeniem można ją wzbogacić ziarnami, pokruszonymi pelletami bądź kulkami. Przy nęceniu z użyciem PVA należy unikać wody, mokrych ziaren oraz atraktorów płynnych na bazie wody.
Spod mix to nic innego jak mieszanka zanętowa przeznaczona do podania rakietą zanętową. W momencie uderzenia zanętnikiem o powierzchnie wody, tworzy atrakcyjną smugę zanętową. Dodatek ziaren czy kulek jest jak najbardziej wskazany. Świetne rozwiązanie na łowiska karpiowe o dużej presji wędkarskiej.
Method mix to kolejny wariant zanęty karpiowej, tym razem stosowanej do koszyków zanętowych. Posiada duże stężenie substancji wiążących, dzięki czemu mamy gwarancję, że nasz zestaw i zanęta będą prezentowały się właściwie, nawet przy dalekich rzutach.