Pl
En Pl
EUR
Wybierz kategorię

Westin Woblery Danny the Duck Cena już od 4.60 € Pokaż produkty

Czy to ptak, czy to samolot? Właściwie tak, to ptak... i to z tych kwaczących! Przynęta Westin Danny The Duck już tu jest i stara się przeżyć w świecie gdzie ryby chętnie zjadają małe ptaszki. To powszechnie znany fakt, że szczupaki, musky i bassy uwielbiają małe kaczątka kiedy tylko mają okazję je dorwać, teraz możesz podać im ten smakołyk w każdej chwili dzięki tej imponującej przynęcie, której dopracowanie zajęło ekipie Westina aż 2 lata! Danny został zaprojektowany tak by łowić nim bardzo płytko przy samej powierzchni lub podnosząc wysoko szczytówkę można przełamywać nim lustro wody. Słynny rolowany ruch "Westin Roll" , którym charakteryzuje się Danny pochłonął masę pracy, ale efekt końcowy jest powalający. Dostępny w trzech super-realistycznych kolorach i jednym zwariowanym Crazy Firetiger, wszystkie gotowe by stać się twoją tajną bronią na szczupaka! Musisz tylko przy prowadzeniu głośno kwaczeć! Materiał: Plastik ABS Bezołowiowy Carbonowe haki Japanese-style #1/0 Głębokość pracy: 1,5-2m Konstrukcja: drut wzdłuż całego korpusu Zapasowe płetwy w komplecie Ręczni...
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
3.22 €     6.39 €
3.45 €     5.52 €
Perch'ik
2.30 €     3.68 €
5.98 €     10.80 €
3.91 €     3.22 €
Daiwa Kołowrotki Certate LT
Nowość 2020!
Promocja!
440.23 €     464.60 €
2.30 €     3.68 €
1.49 €     2.60 €

Woblery Danny the Duck

Czy to ptak, czy to samolot? Właściwie tak, to ptak... i to z tych kwaczących! Przynęta Westin Danny The Duck już tu jest i stara się przeżyć w świecie gdzie ryby chętnie zjadają małe ptaszki. To powszechnie znany fakt, że szczupaki, musky i bassy uwielbiają małe kaczątka kiedy tylko mają okazję je dorwać, teraz możesz podać im ten smakołyk w każdej chwili dzięki tej imponującej przynęcie, której dopracowanie zajęło ekipie Westina aż 2 lata!
Danny został zaprojektowany tak by łowić nim bardzo płytko przy samej powierzchni lub podnosząc wysoko szczytówkę można przełamywać nim lustro wody. Słynny rolowany ruch "Westin Roll" , którym charakteryzuje się Danny pochłonął masę pracy, ale efekt końcowy jest powalający. Dostępny w trzech super-realistycznych kolorach i jednym zwariowanym Crazy Firetiger, wszystkie gotowe by stać się twoją tajną bronią na szczupaka! Musisz tylko przy prowadzeniu głośno kwaczeć!

  • Materiał: Plastik ABS

  • Bezołowiowy

  • Carbonowe haki Japanese-style #1/0

  • Głębokość pracy: 1,5-2m

  • Konstrukcja: drut wzdłuż całego korpusu

  • Zapasowe płetwy w komplecie

  • Ręcznie malowany

  • Zdobyła nagrodę na targach Efftex 2016, drugie miejsce w kategorii najlepsza twarda przynęta

Westin
Westin
Skandynawska marka Westin oferuje szeroki zakres sprawdzonych przynęt, które są produkowane z tą samą pasją jak oryginalne przynęty Ingvara Westina, których historia sięga lat 50-tych.
Produkty te są tworzone z myślą o tych wędkarzach, którzy szukają najlepszych przynęt do połowu największych ryb słodko oraz słonowodnych.
Video-YouTube
Ostatnie komentarze
Aby dodać opinię, musisz się zalogować.