Pl
En Pl
EUR
Wybierz kategorię

WileyX Okulary WX Vallus Cena już od 135.48 € Pokaż produkty

Nowy model VALLUS to doskonale dopasowane okulary ochronne. Szerokie zauszniki z cienkimi liniami akcentującymi, podkreślają logo Wiley X. Ten spolaryzowane bursztynowe soczewki nie mają lustra, prezentując stonowany styl, zapewniając jednocześnie wysoki kontrast i prawdziwą percepcję głębi. Wbudowany filtr 8TM blokuje wszelkie odblaski i jak wszystkie inne soczewki Wiley X są wykonane z nietłukącego się poliwęglanu, zapewniając 100% ochronę przed promieniowaniem UV. • Powłoki: Hard, Hydro, Anti scratch • Kolor soczewek: Polarized Amber • Kolor ramki: Matte Black • Rozmiar: M-L • Wymiary ramki: 63/15/128 • Przepuszczalność światła: 14%
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
1.40 €     2.19 €
1.40 €     2.38 €
2.19 €     3.71 €
1.29 €     2.86 €
KN Krystian Niemy
2.01 €     2.79 €
1.55 €     2.33 €
1.40 €     2.38 €
1.31 €     2.19 €

Okulary WX Vallus

Nowy model VALLUS to doskonale dopasowane okulary ochronne. Szerokie zauszniki z cienkimi liniami akcentującymi, podkreślają logo Wiley X.
Ten spolaryzowane bursztynowe soczewki nie mają lustra, prezentując stonowany styl, zapewniając jednocześnie wysoki kontrast i prawdziwą percepcję głębi. Wbudowany filtr 8TM blokuje wszelkie odblaski i jak wszystkie inne soczewki Wiley X są wykonane z nietłukącego się poliwęglanu, zapewniając 100% ochronę przed promieniowaniem UV.

• Powłoki: Hard, Hydro, Anti scratch
• Kolor soczewek: Polarized Amber
• Kolor ramki: Matte Black
• Rozmiar: M-L
• Wymiary ramki: 63/15/128
• Przepuszczalność światła: 14%
WileyX
WileyX
Od ponad dwóch dekad amerykańska marka Wiley X jest liderem technologii optycznej zapewniającej bezpieczeństwo oraz komfort oczu sportowcom, żołnierzom a także wędkarzom. Cała linia okularów polaryzacyjnych Wiley X jest przeznaczona dla wędkarzy oraz osób aktywnie spędzających czas nad wodą poprawiając wyrazistość widzenia oraz redukując odblaski z wody redukując do minimum zmęczenie oczu. Wiley X poddaje wszystkie swoje okulary najbardziej rygorystycznym testom wytrzymałości aby spełniały normy EN.166 oraz ANSI Z87.1-2003. Wiley X jedynym na świecie producentem okularów certyfikującym wszystkie swoje modele jako okulary ochronne.

PRZEZ PONAD 30 LAT WILEY X ZOSTAŁ ZBUDOWANY NA JEDNEJ MISJI: CHRONIĆ OCZY NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE W KAŻDYM ŚRODOWISKU ŚWIATA

ŚWIATOWE LIDERY OCHRONNE
Nasze produkty wytrzymują najbardziej obszerne testy produktów w branży. Wszystkie produkowane przez nas okulary spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i przejrzystości optycznej.

WIĘCEJ NIŻ TYLKO OKULAR OCHRONNY
Nasze okulary narodziły się na polu bitwy, ale od tego czasu przekształciliśmy się w jedną z najbardziej zaufanych marek w dziedzinie okularów ochronnych do pracy, okularów przeciwsłonecznych o wysokiej wydajności oraz okularów sportowych dla młodzieży.

URODZONY NA POLU BITWY
Firma Wiley X Inc. została założona przez Myles Freeman Sr., dumnego weterana amerykańskiego w 1987 r. Z jednym założeniem - zapewnia najwyższej jakości okulary ochronne dzielnym mężczyznom i kobietom, którzy bronią naszego kraju.
Od tego czasu misja rozpoczęta na światowych polach bitew rozszerzyła się na organy ścigania, surowe środowisko pracy i zajęcia na świeżym powietrzu, w których najważniejsza jest ochrona oczu.
Dzięki naszemu założycielowi, Mylesowi Sr. i obecnym właścicielom i synom, Danowi Freemanowi i Mylesowi Freemanowi Jr., Wiley X jest obecnie światowym liderem w dziedzinie badań, rozwoju i marketingu okularów ochronnych i rękawic dla wojska, organów ścigania i cywilów rynki.

Video-YouTube
Ostatnie komentarze
Aby dodać opinię, musisz się zalogować.