Zestawy Pursuit V Inshore Spinning Combo
Szybka akcja blanku i morska specyfikacja komponentów sprawiają, że zestawy Penn Pursuit V Inshore dobrze pasują do przybrzeżnego łowienia na przynęty sztuczne.
Seria została przygotowana z myślą o pracy stickbaitami, jerkami i przynętami miękkimi, gdzie ważna jest kontrola prowadzenia, pewne zacięcie oraz zapas mocy podczas holu.
W zestawie znajduje się wędka z responsywnym blankiem, przelotkami K-type odpornymi na słoną wodę oraz kołowrotek Pursuit V z grafitowym korpusem, hamulcem HT-100 i uszczelnionymi łożyskami ze stali nierdzewnej.
- szybka akcja ułatwiająca animowanie przynęty,
- przelotki K-type ograniczające ryzyko splątań podczas rzutu,
- hamulec HT-100 wspierający płynną pracę pod obciążeniem,
- rękojeść EVA zapewniająca pewny chwyt w warunkach morskich.
Nie musi wozić ze sobą rezerwowego kołowrotka wędkarz używający sprzętu marki
Penn. Od 1933 roku dba się w firmie o to, by nie komplikować konstrukcji wytwarzanych w Pennsylwanii. Produkują także wspaniałe
wędki Penn: morskie, spinningowe, castingowe, trolingowe i muchowe.
W 1933 roku w niewielkim warsztacie w Filadelfii, w stanie Pensylwania, OTTO HENZE wybudował pierwszy multiplikator. Przedstawiciele Penn Fishing Tackle Mfg. Co. podkreślają od 65 lat, że Henze skonstruował nie tylko kołowrotek, ale wręcz kawałek historii światowego wędkarstwa.
Taką opinię zrozumie każdy, kto wie, ile
kołowrotki Penn znaczą dla Amerykanów.
Pure Fishing Europe SAS
65 Avenue Kleber
75116 Paris
France
Manufacturer’s electronic address (an email address or a URL that allows customers to contact the manufacturer): stuart.houston@purefishing.com