Wędka Prevail III Light Jigging Spin
Lekka wędka jiggingowa w konstrukcji 1+1, przeznaczona do pracy z kołowrotkiem spinningowym i jigami do 120 g.
Penn Prevail III Light Jigging Spin została zaprojektowana do lżejszego jiggingu z użyciem linek PE 1.0–2.0. Karbonowy blank z oplotem Carbon X-wrap pomaga kontrolować pracę jiga, skutecznie zacinać ryby i zachować zapas mocy podczas holu.
Komponenty Fuji oraz niska masa konstrukcji poprawiają komfort łowienia, czułość zestawu i kontakt z przynętą podczas aktywnej pracy jigami.
- wersja Spin przeznaczona do kołowrotków spinningowych
- konstrukcja 1+1 do lekkiego jiggingu
- obsługa jigów do 120 g
- zakres linek PE 1.0–2.0
- blank Carbon X-wrap wspierający stabilność i kontrolę przynęty
Nie musi wozić ze sobą rezerwowego kołowrotka wędkarz używający sprzętu marki
Penn. Od 1933 roku dba się w firmie o to, by nie komplikować konstrukcji wytwarzanych w Pennsylwanii. Produkują także wspaniałe
wędki Penn: morskie, spinningowe, castingowe, trolingowe i muchowe.
W 1933 roku w niewielkim warsztacie w Filadelfii, w stanie Pensylwania, OTTO HENZE wybudował pierwszy multiplikator. Przedstawiciele Penn Fishing Tackle Mfg. Co. podkreślają od 65 lat, że Henze skonstruował nie tylko kołowrotek, ale wręcz kawałek historii światowego wędkarstwa.
Taką opinię zrozumie każdy, kto wie, ile
kołowrotki Penn znaczą dla Amerykanów.
Pure Fishing Europe SAS
65 Avenue Kleber
75116 Paris
France
Manufacturer’s electronic address (an email address or a URL that allows customers to contact the manufacturer): stuart.houston@purefishing.com